Spotkanie z Karoliną Misztal-Świderską w czasie dni otwartych

Spotkanie z Karoliną Misztal-Świderską

12 marca 2024 r. podczas Dni Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się spotkanie z trójmiejską fotoreporterką i fotografką – Karoliną Misztal-Świderską. Karolina współpracuje m.in. z „Dziennikiem Bałtyckim”, a jej prace co roku wygrywają ogólnopolskie konkursy fotografii prasowej. Podczas spotkania ze studentami dziennikarstwa oraz uczniami trójmiejskich liceów, którzy być może już w październiku podejmą studia w Instytucie Mediów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UG, fotografka opowiadała o specyfice pracy w redakcji prasowej, wyzwaniach i konkurencji w branży fotograficznej, a także o zasadach wykorzystywania zdjęć w prasie. Spotkanie zorganizowali i poprowadzili studenci działający w kole naukowym i gazecie studenckiej CDN.

Data publikacji: środa, 17. Lipiec 2024 - 20:38; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: środa, 17. Lipiec 2024 - 20:38; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak