Targi Akademia

Studenci podczas Targów AKADEMIA

Targi AKADEMIA, które od kilkunastu lat odbywają się na terenie Uniwersytetu Gdańskiego, to największe i najstarsze targi edukacyjne w północnej Polsce. Kierowane są głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i nauczycieli, a także do wszystkich osób zainteresowanych ofertą edukacyjną szkół wyższych z całej Polski.

 

Ważnym elementem Targów AKADEMIA są Dni Otwarte Uniwersytetu Gdańskiego, podczas których goście nie tylko poznają ofertę edukacyjną Uniwersytetu Gdańskiego, ale także uczestniczą w przygotowanych z myślą o młodych odbiorcach warsztatach, pokazach, wykładach. Zwiedzają także budynki Wydziałów oraz Biblioteki Głównej UG. Studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej aktywnie włączają się w działania związane z Targami AKADEMIA, przygotowując kampanię promocyjną kierunku. Zapraszamy do zapoznania się z efektami ich pracy.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 30. Czerwiec 2020 - 10:06; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch Ostatnia zmiana: wtorek, 30. Czerwiec 2020 - 10:06; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch