Informacje dla pracowników - wyjazdy w celach szkoleniowych – STT-Erasmus

Wyjazdy STT – Zasady działania i rekrutacja

Wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych – STT
Jedną z możliwości programu Erasmus+ są wyjazdy pracowników UG do instytucji zagranicznych (w tym przedsiębiorstw, organizacji, instytucji edukacyjnych) w celu odbycia szkolenia, seminarium lub warsztatów doskonalących umiejętności i podwyższających kwalifikacje w określonej dziedzinie.
Każdy pracownik zainteresowany wyjazdem samodzielnie decyduje o miejscu realizacji szkolenia oraz ustala z instytucją przyjmującą jego termin i program.
Oferty szkoleń zagranicznych można znaleźć na stronie internetowej FRSE - Narodowej Agencji Programu ERASMUS+

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdów znajdą Państwo na stronie Biura Współpracy UG:

Zachęcamy do składania wniosków!

Data publikacji: środa, 2. Grudzień 2020 - 13:09; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 24. Kwiecień 2023 - 12:40; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz