Konsultacje pracowników

Konsultacje pracowników Instytutu Politologii

KONSULTACJE w semestrze letnim 2023/2024

 

dr Kornel Bielawski

środy - 10.00-11.30;   pok. D 510, tel. 523 41 69; e-mail: kornel.bielawski@ug.edu.pl

 

dr Dominik Bień 

czwartki - 13.00-15.00;  pok. D 510, tel. 523 41 41 69  e-mail: dominik.bien@ug.edu.pl 

 

dr Konrad Ćwikliński
 
czwartki - 13.00-14.30;   pok. D 515 tel. 58 523 41 64 e-mail: konrad.cwiklinski@ug.edu.pl
 
 
 

dr Wioleta Gierszewska

 
 czwartki - 7.45-9.45  pok. D 411, tel. 523 41 60;  e-mail: wioleta.gierszewska@ug.edu.pl

Wszystkich Państwa studentów na kierunku dyplomacja objętych obowiązkiem praktyk uprzejmie informuję, że wszelkie formalności załatwiane są w każdy czwartek w godzinach 8:00 - 9:30 w pok. D411.

 

prof. UG, dr hab. Wojciech Grabowski

poniedziałki - 10.00-11.30;   pok. D408, tel. 58 523 41 67, e-mail: wojciech.grabowski@ug.edu.pl

 

prof. UG, dr hab. Valentyna Hodlevska

wtorki - 11.30 - 13.15;  pok. D 411, tel. 523 41 60  e-mail. valentyna.hodlevska@ug.edu.pl

 

dr Marek Ilnicki

 poniedziałki - 13.30-15.00;  pok. D 420, tel. 58 523 41 81  e-mail: marek.ilnicki@ug.edu.pl

 

prof. UG, dr hab. Katarzyna Kamińska-Korolczuk

wtorki - 10.45.00-11.30; gabinet D 406 (wejście przez sekretariat), tel. 58 523 41 82, e-mail: katarzyna.kaminska-korolczuk@ug.edu.pl

i online we wtorki od 17.15-18.00 po uprzednim umówieniu się mailowo

link do zespołu konsultacyjnego: https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a0926e2ec17594245869964dde15a14ce%40thread.tacv2/General?groupId=5d43ec5d-b301-4d0b-b2e8-66a05e9ccadd&tenantId=2d9a5a9f-69b7-4940-a1a6-af55f35ba069

mgr Aleksander Kazak
 
 czwartki - 11.30-13.00;  pok. D 519, tel. 523 41 51
 
 
dr Barbara Kijewska
 
  środy - 10.00-12.00;  pok. D 205 a tel. 58 523 41 60 (tel.58 523 41 75 do pok. D517)  e-mail: barbara.kijewska@ug.edu.pl
 
 
dr Kamila Kowalska
 
piątki - 1,22 III; 5,19 IV; 10,24 V; 14 VI - godz.15.00-16.30; pok. D 519, tel. 423 41 51
 
 
prof. UG, dr hab. Michał Kubiak
 
 wtorki - 16.30 - 18.00;  pok. D 520, tel. 58 523 41 56, e-mail: michal.kubiak@ug.edu.pl
 

dr Tomasz Lenkiewicz

czwartki - 11.30-13.00;   pok. D 516,  tel. 58 523 41 76,  e-mail: tomasz.lenkiewicz@ug.edu.pl

 

dr Joanna Leska-Ślęzak
 
 środy - 7.00-8.00;  pok. D513, tel. 58 523 41 71, e-mail: joanna.leska-slezak@ug.edu.pl; joanna.leskas@gmail.com

 

 
prof. dr hab. Piotr Mickiewicz
 
wtorki - 10.30-11.30;  pok. D 405, tel. 58 523 41 62 lub pok. D 415, tel. 58 523 41 48, e-mail: piotr.mickiewicz@ug.edu.pl
 
prof. UG, dr hab. Arkadiusz Modrzejewski

 pok. D 403, tel. 58 523 41 65, e-mail: arkadiusz.modrzejewski@ug.edu.pl

 
prof. UG, dr hab. Sylwia Mrozowska

 środy - 9.30-11.00;  pok. 709 Rektorat; lub indywidualnie po uprzednim umówieniu się e-mailem;  e-mail sylwia.mrozowska@ug.edu.pl

 
dr Paweł Nieczuja-Ostrowski
 
środy - 9.30-11.00;  pok. D 507, tel. 523 41 72
 
 
prof. UG, dr hab. Piotr Niwiński

poniedziałki - 9.30-10.30;  pok. D 516, tel. 58 523 41 76, e-mail: piotr.niwinski@edu.gda.pl

 

prof. UG, dr hab. Jarosław Nocoń
 
 czwartki - 13.00-14.30;  pok. D 416, tel. 58 523 41 74, e-mail: jaroslaw.nocon@ug.edu.pl

 

dr Jarosław Och

 wtorki - 14.45-16.15;  pok. D 518 oraz poprzez aplikację Teams wcześniej po uzgodnieniu w drodze korespondencji mailowej (jaroslaw-och@wp.pl), tel. 58 523 41 73, e-mail: jaroslaw-och@wp.pl; jaroslaw.och@ug.edu.pl

 

prof. dr hab. Grzegorz Piwnicki

poniedziałki - 14.45-16.15;  pok. D 508, tel. 58 523 41 54, e-mail: grzegorzpiwnicki@wp.pl; grzegorz.piwnicki@ug.edu.pl
 
 
prof. UG, dr hab. Jakub Potulski

 środy - 11.30-13.00;  (konsultacje w pokoju D 404); pok. D 517 tel. 58 523 41 75 lub pok. D 404 tel. 58 523 41 57; e-mail: jakub.potulski@ug.edu.pl

 

prof. UG, dr hab. Danuta Plecka

poniedziałki - 8.15-9.45 (do 15 kwietnia 2024) i 11.30-13.00 (od 22 kwietnia 2024)  pok. D 514, tel. 58 523 41 66, e-mail: danuta.plecka@ug.edu.pl
 
 
dr Rafał Raczyński
 
czwartki - 10.30-11.30;  pok. D 507, tel: 58 523 41 72 e-mail: rafal.raczynski@ug.edu.pl
 
 
prof. UG, dr hab. Marek Rewizorski
 
 środy - 14.45-16.15;  (po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową)  pok. D 421, tel. 58 523 41 68,  marek.rewizorski@ug.edu.pl;  
 

dr Piotr Robakowski

 piątki - 11.00-13.00;  pok. D 420; tel. 58 523 41 81, e-mail: piotr.robakowski@ug.edu.pl

 

prof. UG, dr hab. Adam Romejko

 środy - 7.00-8.00 oraz 13.00-14.00;   D 513, pok. D 513, tel. 58 523 41 71, e-mail: adam.romejko@ug.edu.pl

 

dr Joanna Rosłon-Żmuda

 czwartki - 10.00-11.30;  pok. D 418, tel. 58 523 41 58,  e-mail: joanna.roslon-zmuda@ug.edu.pl

 

dr Andrzej Skiba

 środy - 13.15-14.45;  pok. D 418, tel. 58 523 41 58,  e-mail: andrzej.skiba@ug.edu.pl

 

dr Beata Słobodzian

wtorki - 9.30-11.00;  pok. D 518, tel. 58 523 41 73, e-mail: beata.slobodzian@ug.edu.pl
 
 

prof. UG, dr Margot Stańczyk-Minkiewicz

poniedziałki 14.00-15.00 oraz wtorki 9.00-9.45;  pok. D 409, tel. 58 523 41 53, e-mail: margot.stanczyk-minkiewicz@ug.edu.pl

 
prof. dr hab. Jacek Tebinka

czwartki - 9.30-11.30;  pok. D 414,  tel. 58 523 41 70, e-mail: jacek.tebinka@ug.edu.pl

 
dr Paweł Trawicki
czwartki - do 11.04.24 - godz.14.45-15.45  i od 18.04.24 - godz. 9.45-11.15; pok. D 509, tel. 58 523 41 65,  e-mail: paweł.trawicki@ug.edu.pl

 

 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 10. Październik 2014 - 12:04; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 29. luty 2024 - 11:39; osoba wprowadzająca: Katarzyna Gluzińska-Korneluk