Rada Dyscypliny

Rada Dyscypliny Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej

Skład Rady Dyscypliny:

  1. dr hab. Tomasz Michalski, prof. UG – Przewodniczący Rady Dyscypliny
  2. dr hab. Mariusz Kistowski, prof. UG – Zastępca Przewodniczącego Rady Dyscypliny
  3. prof. dr hab. Oleksandr Radchenko
  4. prof. dr hab. Iwona Sagan
  5. dr hab. Mariusz Czepczyński, prof. UG
  6. dr hab. Aleksander Kuczabski, prof. UG
  7. dr hab. Lucyna Przybylska, prof. UG
  8. dr hab. inż. arch. Monika Trojanowska, prof. UG
  9. dr hab. Jan A. Wendt, prof. UG
  10. dr Marcin Połom – przedstawiciel pracowników niesamodzielnych
  11. mgr Sandra Żukowska – doktorant

Obsługa administracyjna Rady Dyscypliny: mgr Karina Szałucka, tel. 58 523 42 16, e-mail: karina.szalucka@ug.edu.pl

Terminy posiedzeń Rady Dyscypliny:

6 marca 2023 r.

17 kwietnia 2023 r.

15 maja 2023 r.

26 czerwca 2023 r.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 14 Wrzesień, 2021 - 13:46; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 17 Styczeń, 2023 - 14:40; osoba wprowadzająca: Karina Szałucka