fbpx Konkurs na pracę dyplomową o tematyce miejskiej lub metropolitalnej | Wydział Nauk Społecznych

Konkurs na pracę dyplomową o tematyce miejskiej lub metropolitalnej

Instytut Metropolitalny zaprasza studentówdo wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki miejskiej lub metropolitalnej.

Instytut Metropolitalny od lat zajmuje się analizą problematyki miast i metropolii w wymiarze interdyscyplinarnym. Organizatorzy konkursu pragną wyróżnić i nagrodzić najlepsze prace dyplomowe w dwóch kategoriach: (1) najlepsza praca licencjacka/inżynierska oraz (2) najlepsza praca magisterska.

W bieżącej edycji Konkursu będą przyjmowane prace, obejmujące następujące zagadnienia: ustrój samorządu terytorialnego, w tym metropolitalnego, kształtowanie ładu przestrzennego, mieszkalnictwo, rewitalizacja i renaturalizacja obszarów zdegradowanych, rozwój infrastruktury transportowej, miejskiej oraz organizacja transportu zbiorowego, ochrona klimatu, środowiska i przyrody, demokracja miejska i partycypacja społeczna, turystyka miejska i zagospodarowanie turystyczne, organizacja edukacji przez samorządy, ekonomika miast i zarządzanie obszarami miejskimi, polityka społeczna miast.

Zapraszamy serdecznie studentów do nadsyłania ich w formie elektronicznej na adres konkurs@im.edu.pl do dnia 10 lipca 2020 r.!

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej: http://im.edu.pl/konkurs/regulamin

Instytut Metropolitalny

wtorek, 12 maja 2020 roku, 10:25