konkurs

Konkurs piosenki obcojęzycznej - zgłoszenia do 7 kwietnia

Ostatnia modyfikacja: piątek, 31 Marzec, 2023 - 14:46

YOU’RE SINGING MY LANGUAGE – Konkurs Piosenki Obcojęzycznej to wydarzenie skierowane do osób śpiewających – studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy zdecydują się wykonać utwór w języku obcym.

Chcemy stworzyć swobodną przestrzeń do spotkania wokalistów, integracji międzyuczelnianej a także umożliwić studentom i doktorantom Uczelni Fahrenheita rozwój muzyczny i językowy.

Konkurs o Nagrodę im. Profesora Ryszarda Więckowskiego (wokół pedagogiki wczesnej edukacji)

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 27 Marzec, 2023 - 09:31

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania prac w ramach drugiej edycji Konkursu o Nagrodę im. Profesora Ryszarda Więckowskiego Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

Nagroda przyznawana będzie badaczom, którzy poprzez swoją działalność naukową, przyczyniają się do zainicjowania dyskusji o charakterze interdyscyplinarnym wokół pedagogiki wczesnej edukacji.

Konkurs o Nagrodę im. dr. Pawła Stępki

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 16 Marzec, 2023 - 20:28

Wkrótce upływa termin zgłoszeń do konkursu o Nagrodę im. dr. P. Stępki. Nagroda przyznawana jest przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Wydziały Uniwersytetu Warszawskiego: Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz  Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych za najlepszą rozprawę doktorską oraz wydawnictwo z dziedziny mediów elektronicznych.

Ruszyły zgłoszenia do konkursu Grand Press Photo 2023

Ostatnia modyfikacja: piątek, 3 Marzec, 2023 - 11:09

1 marca ruszył panel zgłoszeniowy do Grand Press Photo 2023. XIX Ogólnopolski Konkurs Fotografii Reporterskiej jest organizowany przez magazyn "Press” oraz Fundację Grand Press.

Grand Press Photo jest największym w Polsce konkursem przeznaczonym dla osób zajmujących się zawodowo fotografią reporterską. Przewodniczącym jury jest co roku laureat World Press Photo, a członkami jury uznani fotoreporterzy i fotoedytorzy z kraju i zagranicy.

Stypendia MSZ RP dla najlepszych kandydatów na studia w College of Europe - rekrutacja do 18 stycznia

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 29 Listopad, 2022 - 14:07

College of Europe (Kolegium Europejskie) rozpoczęło nabór na kolejną edycję studiów pomagisterskich w roku akademickim 2023-2024. Kandydaci z Polski mogą starać się o pełne sfinansowanie studiów przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP. Rekrutacja trwa do 18 stycznia 2023 r.