Spotkanie autorskie z dr Jolantą Rzeźnicką-Krupa 02.12.2019. Wykład i dyskusje wokół książki "Społeczne ontologie niepełnosprawności: ciało, tożsamość, performatywność" (2019)

okladkaZapraszamy na spotkanie autorskie z dr Jolantą Rzeźnicką-Krupa, wykład wprowadzający i dyskusję wokół książki Społeczne ontologie niepełnosprawności: ciało, tożsamość, performatywność (2019).

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2019 r., g. 15.30, w sali A306 na Wydziale Nauk Społecznych UG. Jest częścią cyklicznych wydarzeń naukowych, organizowanych przez Sekcję Socjologii Niepełnosprawności Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego.

Informacje nt. publikacji dostępne na stronie wydawnictwa Impuls.

Data publikacji: czwartek, 14. Listopad 2019 - 10:35; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Listopad 2019 - 15:58; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz