fbpx Spotkanie autorskie z dr Jolantą Rzeźnicką-Krupa 02.12.2019. Wykład i dyskusje wokół książki "Społeczne ontologie niepełnosprawności: ciało, tożsamość, performatywność" (2019) | Wydział Nauk Społecznych

okladkaZapraszamy na spotkanie autorskie z dr Jolantą Rzeźnicką-Krupa, wykład wprowadzający i dyskusję wokół książki Społeczne ontologie niepełnosprawności: ciało, tożsamość, performatywność (2019).

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2019 r., g. 15.30, w sali A306 na Wydziale Nauk Społecznych UG. Jest częścią cyklicznych wydarzeń naukowych, organizowanych przez Sekcję Socjologii Niepełnosprawności Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego.

Informacje nt. publikacji dostępne na stronie wydawnictwa Impuls.

czwartek, 14 listopada 2019 roku, 15:58