fbpx Szkolenie „Finansowanie międzynarodowych projektów badawczych z zakresu nauk społecznych - HORYZONT 2020” - Uniwersytet Gdański, 06.09.2019 | Wydział Nauk Społecznych

Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego wspólnie z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Ramowych Unii Europejskiej w Gdańsku serdecznie zapraszają na szkolenie pt. „Finansowanie międzynarodowych projektów badawczych z zakresu nauk społecznych - HORYZONT 2020”.

Spotkanie odbędzie się 6 września 2019 r. w sali 411, w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego w godzinach 10.00-14.00.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną zagadnienia związane z tematyką planowanych konkursów programu HORYZONT 2020 w obszarach:

• Filar Wyzwania Społeczne: 6. Wyzwanie Społeczne (SC6) Europa w zmieniającym się świecie – integracyjne, innowacyjne i refleksyjne społeczeństwa;

• Działanie horyzontalne: Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SWAFS).

Szkolenie prowadzić będą eksperci RPK, którzy odpowiedzą na pytania uczestników podczas konsultacji.

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej, trwa do dnia 3 września 2019 r., do godz. 15.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program i rejestracja na szkolenie „Finansowanie międzynarodowych projektów badawczych z zakresu nauk społecznych - HORYZONT 2020”

wtorek, 27 sierpnia 2019 roku, 9:40