edukacja

Szkoła letnia 17 sierpnia 2024 - 1 września 2024, Frankfurt nad Odrą

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 23 Kwiecień, 2024 - 08:54

Viadrinicum 2024 to szkoła letnia organizowana w dniach 17 sierpnia - 1 września br. we współpracy z Centrum Studiów Europy Wschodniej i Międzynarodowych (ZOiS, Berlin) przy wsparciu Eberhard-Schöck-Stiftung, Baden-Baden na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Jest poświęcona krajom Partnerstwa Wschodniego i szerszemu kontekstowi Europy Środkowo-Wschodniej.

Spotkanie otwarte: O Neuroróżnorodności z Neuroróżnorodnymi 25kwietnia

Ostatnia modyfikacja: środa, 17 Kwiecień, 2024 - 07:59

Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego UG zaprasza na spotkanie otwarte - rozmowę z Alicją Pomian - osobą rozwijającą się w spektrum autyzmu, studiującą pracę socjalną, pedagogiem specjalnym i trenerem pracy oraz Anną Skupińską - studentką ostatniego roku psychologii, zawodowo zajmującą się wspieraniem i terapią neuroróżnorodności. Wspólnie opowiedzą m.in. o swoich doświadczeniach w obszarze diagnozy i wyzwaniach codzienności. 

Międzynarodowe, 5-dniowe sympozjum dotyczące funkcjonowania mózgu w normie i patologii - specjalna oferta dla pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 4 Kwiecień, 2024 - 14:52

Dzięki współpracy Uniwersytetu Gdańskiego i Luria Neuroscience Institute (LNI) powstała specjalna oferta dla pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego, zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat relacji mózg-zachowanie, zarówno w aspekcie naukowym, jak i praktyki terapeutycznej.

Przedłużona rekrutacja na studia zagraniczne w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2024/2025

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 27 luty, 2024 - 10:18

Szanowni Państwo,

po konsultacji z Biurem Współpracy Międzynarodowej w rekrutacji na rok akademicki 2024/25 ostatecznie dla kierunku Psychologia obowiązują umowy z uczelniami partnerskimi z roku 2023/24.

Aktualna lista uczelni znajduje się pod linkiem: 

Rekrutacja do bezpłatnego kursu Akademii Reportażu ECS

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 19 luty, 2024 - 20:05

Jeśli chcesz doskonalić dziennikarskie umiejętności, nauczyć się zbierać, weryfikować i selekcjonować materiał, szukać źródeł i rozmówców, dowiedzieć się, jak prowadzić historyczne śledztwo – te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Kurs Akademii Reportażu adresowany jest do osób dorosłych, a udział w nim jest bezpłatny. Zajęcia mają formułę weekendową, potrwają od marca do czerwca, finał zaplanowano na wrzesień.