edukacja

Two free courses for Ukrainian citizens at the University of Gdansk

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 13 Grudzień, 2022 - 11:58

In the upcoming semester, we’re excited to make two of our university courses in data analysis (in English) at the University of Gdansk open for Ukrainian Citizens. If you are a Ukrainian citizen willing to learn this material (see eligibility conditions below), you’re more than welcome to join!

Each program will consist of 10 hours of lectures, with the remaining time dedicated to hands-on practice and skill development in our computer lab. We look forward to seeing you there!

Efektywne zarządzanie sobą w czasie - szkolenie 15 grudnia, 15.00

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 12 Grudzień, 2022 - 14:55

Trudno osiągnąć poczucie samoskuteczności bez umiejętności właściwego zarządzania sobą w czasie. Jak mieć więcej energii i realizować więcej zadań przy mniejszym wysiłku, a jednocześnie zachować poczucie kontroli i przyjemnego odprężenia? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać podczas szkolenia „Efektywne zarządzanie sobą w czasie”.

Szkolenie odbędzie się na żywo 15 grudnia 2022 o godzinie 15:00 w Sali nr 132 w budynku przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku.

Spotkanie studentów naszego Instytutu z p. Elżbietą Raczyńską, Radną Rady Miasta Gdyni

Ostatnia modyfikacja: sobota, 12 Listopad, 2022 - 22:33

W dniu 9 listopada 2022 r., w ramach przedmiotów prowadzonych przez dr. hab. Aleksandra Kuczabskiego, prof. UG studenci zostali zaproszeni przez Profesora do odbycia interesującego spotkania w Urzędzie Miasta Gdyni z Panią Radną Elżbietą Raczyńską. W ramach spotkania studenci zapoznali się z zasadami funkcjonowania samorządu miejskiego.

Warsztaty outdoorowe dla studentów – poznaj modele skutecznej komunikacji

Ostatnia modyfikacja: środa, 28 Wrzesień, 2022 - 08:01
W związku z realizacją projektu „PROgram Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (ProUG)” zachęcamy do udziału w szkoleniu, które pomoże Państwu wzmocnić kompetencje miękkie w zakresie współpracy w zespole, fundamentów skuteczności zespołu, kierowania i zarządzania zespołami o różnej specyfice, roli i zadań lidera, obiegu informacji, twórczego myślenia i innowacyjnej, kreatywnej postawy, komunikacji.
 
Są trzy terminy do wyboru w godzinach 9-16:
 
  1. 13 - 14.10.2022 r.

Inspiratorium Kariery - projekt dla osób z niepełnosprawnościami

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 13 Wrzesień, 2022 - 13:11

 Do 2023 roku działa projekt INSPIRATORIUM KARIERY, realizowany ze środków PFRON.

Jego celem jest zwiększenie zatrudnienia niepełnosprawnych absolwentów szkół wyższych poprzez: określenie Indywidualnej Ścieżki Kariery, wsparcie psychologiczne, szkolenia zawodowe, staże zawodowe,
pozyskiwanie ofert pracy pod konkretnego beneficjenta i wprowadzenie go na rynek pracy.

Rekrutacja do projektu trwa w sposób ciągły, a uczestnikami projektu mogą zostać osoby, które spełnią poniższe warunki: