fbpx Ogłoszenie o naborze pracowników WNS do realizacji zadania w ramach ProUG – udział w warsztacie analitycznym z zakresu programowania analiz statystycznych w języku R | Wydział Nauk Społecznych

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza wewnętrzny nabór pracowników do realizacji zadania w ramach projektu ProUG – udział w warsztacie analitycznym z zakresu programowania analiz statystycznych w języku R. Warsztat ten, zgodnie z wskaźnikami projektu ProUG ma podnieść jakość kształcenia na naszym wydziale, w ramach modyfikowanych kierunków studiów, poprzez podniesienie kompetencji kadr.

Informacje na temat zadania i warunków jego realizacji:

1. W ramach finansowania przewidziane jest opłacenie:
    1. Kosztu udziału w warsztacie
    2. Kosztu podróży w obie strony
    3. Kosztów zakwaterowania (w ramach dostępnych środków, pozostałych po opłaceniu udziału i podróży)
    4. Koszty diet wyjazdowych (w ramach dostępnych środków, pozostałych po opłaceniu udziału i podróży)
    5. Ostateczny budżet związany z organizacją wyjazdu będzie ograniczony środkami przyznanymi w ramach projektu ProUG, a wynikającymi z przyjętych zasad rozliczania delegacji pracowników naukowych na dzień składania wniosku o finansowanie projektu.
  2. Warsztat analityczny zostanie przeprowadzony przez renomowaną uczelnię wyższą w Wielkiej Brytanii, Niemczech albo Stanach Zjednoczonych.
  3. Program warsztatu będzie obejmował następujące zagadnienia: eksploracyjna analiza czynnikowa, konfirmacyjna analiza czynnikowa, model mediacji i moderacji, analiza SEM, równoważność pomiaru, weryfikacja niezmienniczości w grupach, w tym przy wielokrotnych pomiarach.
  4. Liczba dni szkoleniowych: minimum 2.
  5. Liczba miejsc: 4.
  6. Termin organizacji warsztatu: będzie dopiero ustalony (nie przekraczający 31 maja 2020 r.).

Osoby chcące zgłosić swoją kandydaturę do udział w warsztacie analitycznym z zakresu programowania analiz statystycznych w języku R proszone są o wypełnienie, wydrukowanie, podpisanie i dostarczenie formularza wg poniższego wzoru.

Termin i miejsce składania formularza: 2019-07-19, Biuro Dziekana WNS UG, pok. S304 p. mgr Danuta Wnuk

Plik Formularz zgłoszeniowy38.65 KB
PDF icon Treść ogłoszenia225.85 KB