Otwarte Konwersatorium Religioznawcze 22.05.2019

Organizatorzy OTWARTEGO Konwersatorium Religioznawczego Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić do udziału w dziewiątym posiedzeniu, które odbędzie się w środę 22 maja 2019, od godz. 18.00 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym (sala na parterze przy holu wejściowym).

Przewidywany czas trwania spotkania (referat oraz dyskusja) – półtorej godziny. Posiedzenia rozpoczynamy i kończymy punktualnie.
Referat wprowadzający pt. "Lektury Księgi. Biblia w literaturze polskiej – wybrane zagadnienia" – wygłosi prof. nadzw. dr hab. Edward Jakiel z Instytutu Filologii Polskiej UG.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: piątek, 10. Maj 2019 - 14:12; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 10. Maj 2019 - 14:18; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz