fbpx wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

Biuro Karier UG zapraszana Mini Targi Pracy DZIEŃ Z KARIERĄ.

Już 24 maja 2022, w godzinach 10:00-14:00, na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie będzie można:

• spotkać się z pracodawcami
  • poznać aktualne oferty staży i pracy
  • poradzić się ekspertów lub skonsultować CV
  • skorzystać z pozostałych atrakcji.

Zapraszamy!

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy o spotkaniu autorskim z prof. dr. hab. Piotrem Mickiewiczem, autorem książki „Morska szachownica. Geopolityczne znaczenie akwenów morskich” w dniu 17 maja o g. 17.00 w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.

Rektor prof. dr hab. Piotr Stepnowski wręczył dziś (11.05.2022) nominację na stanowisko Dziekana Wydziału Nauk Społecznych dr. hab. Michałowi Harciarkowi, prof. UG.

Prof. UG Michał Harciarek, kierujący Zakładem Neuropsychologii WNS UG, został wskazany przez elektorów z Wydziału Nauk Społecznych w wyborach 9 maja br.

Spotkanie z psychologami Służby Więziennej pt. Psychologia penitencjarna w praktyce i możliwości zatrudnienia w Służbie Więziennej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z psychologami Służby Więziennej

pt. Psychologia penitencjarna w praktyce i możliwości zat rudnienia w Służbie Więziennej.

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki wraz z Zakładem Pedagogiki Społecznej  zaprasza na otwarte seminarium - spotkanie autorskie z fotografem panem Maciejem Moskwą na temat "Wojna w obiektywie".

Wokół nas dzieją się rzeczy ważne! Warto o nich rozmawiać.

Serdecznie zapraszamy!

termin: 20 maja 2022 (piątek)

godz. 14.15 - 15.45

miejsce: Wydział Nauk Społecznych UG, sala S-313

Szczegóły w załączniku.

Krew – najcenniejszy dar życia.--

Niestety w zasobach Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wciąż brakuje wielu grup bezcennej krwi.--

Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Nauk Społecznych na spotkanie z dr hab. Małgorzatą Lipowską, prof. UG, kandydatką na stanowisko Dziekana Wydziału Nauk Społecznych UG. Spotkanie odbędzie się hybrydowo 5 maja o godzinie 13:00. W ramach spotkania będzie można wysłuchać prezentacji programu kandydatki oraz zadać pytania.

W spotkaniu będzie można wziąć udział fizycznie w sali nr 329 na Wydziale Nauk Społecznych oraz za pośrednictwem aplikacji MS Teams za pośrednictwem linka:

Plakat z informacją o miejscu i czasie spotkania; zdjęcie konsula; godło UkrainyJak w praktyce wygląda praca przedstawiciela korpusu dyplomatycznego w innym państwie? Co na temat obecnej sytuacji w ---- Ukrainie, która zmaga się z rosyjską agresją już od ponad dwóch miesięcy uważa konsul?

Wraz z końcem kwietnia, miesiąca uznanego na świecie za czas przeznaczony na poszerzanie świadomości o autyzmie, Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na otwarte spotkanie online dotyczące wsparcia (w różnych obszarach) osób w spektrum autyzmu.

Porozmawiamy m.in. o:

• spektrum autyzmu w świetle klasyfikacji ICD-11
  • życiu z diagnozą
  • wsparciu i potrzebach studentek oraz studentów w spektrum autyzmu