wydarzenia

SUMED – Sustainable multidimensional media contents – nowy projekt realizowany na Uniwersytecie Gdańskim

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 30 Styczeń, 2023 - 08:29

Inauguracja międzynarodowego projektu SUMED – ‘Sustainable multidimensional media contents’ (Zrównoważone, wielowymiarowe treści medialne) odbyła się na Uniwersytecie Gdańskim w Instytucie Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Wzięli w niej udział partnerzy i lider projektu.  

Wręczenie Nagrody im. Tadeusza Dmochowskiego oraz film o ś.p. dziekanie WNS

Ostatnia modyfikacja: piątek, 27 Styczeń, 2023 - 15:00

W dniu 25.01.2023 odbyła się I Gala Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej, podczas której została wręczona nagroda im. profesora Tadeusza Dmochowskiego dla pracowników wyjątkowo wspierających działalność studencką i doktorancką. Nagroda została przyznana nauczycielowi akademickiemu - dr. Leszkowi Reszce oraz pracownikowi niebędącemu nauczycielem akademickim - Pawłowi Małeckiemu. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Spotkanie z Adrianną Baran, podróżniczką i autorką książki Przeżycia i podróże. Na drodze poznawania własnego ja - piątek 20 stycznia

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 19 Styczeń, 2023 - 13:10

Szukacie w swoim życiu inspiracji do zmian? Marzycie o wyrwaniu się choć na chwilę z rutyny codzienności? Uwielbiacie odkrywać nowe miejsca i kultury, a hasła, takie jak: vanlife, podróż dookoła świata, wędrówki bez końca, jazda autostopem i nocowanie pod gwiazdami wywołują u was dreszcz ekscytacji?

Zaproszenie do zgłaszania paneli na III Kongres Młodej Nauki w Gdańsku

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 12 Styczeń, 2023 - 06:50

Zapraszamy do zgłaszania paneli na III KMN, który odbędzie się w 6-8 lipca 2023 roku na Uniwersytecie Gdańskim. Zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy. W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis).  

Wykład dr hab. Jana Sowy w ramach cyklu „Wokół krytyki społecznej”

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 12 Styczeń, 2023 - 06:48

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej i Instytut Bałtycki zapraszają na drugi z cyklu wykładów „Wokół krytyki społecznej”. Tym razem prelekecję wygłosi dr hab. Jan Sowa.

Wykład odbędzie się 16 stycznia na Wydziale Nauk Społecznych w Sali S208 o godzinie 13:15 – wstęp wolny

 

 

Post-wzrost, solarny punk, w pełni zautomatyzowany luksusowy komunizm

i inne utopie (jakiejkolwiek) przyszłości.

 

 

Zaproszenie na ciekawe warsztaty w dniu 13 stycznia 2023 r.

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 9 Styczeń, 2023 - 11:48

WARSZTATY ANIMACYJNE Z ELEMENTAMI PEDAGOGIKI CYRKU

 

Zapraszamy studentki i studentów chcących nabyć nowe praktyczne umiejętności wykorzystywania narzędzi i metod animacyjnych na wyjątkowe WARSZTATY ANIMACYJNE Z ELEMENTAMI PEDAGOGIKI CYRKU,

Warsztaty poprowadzi pedagog specjalny  mgr Alicja Pomian

 

MIEJSCE : Instytut Pedagogiki - S 427

TERMIN:    13. 01. 2023 r. (piątek) 13.30-15.00