wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

wns_granat

W dniu 14 grudnia 2018 r. w godzinach 9.00-12.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, w auli S208, odbędzie się panel dyskusyjny pod tytułem pt. „Jak kształtować społeczeństwo obywatelskie w szkołach i na uniwersytetach?”.

baner

ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ. WSPARCIE ROZWOJU ZAWODOWEGO.

Zapraszamy chętnych którzy gotowi są:

- twórczo i odważnie zajrzeć w siebie

- odkryć swoje potencjały

- sprawdzić się w pracy zespołowej

Ilość miejsc: 30

Prowadząca: Kamila Łuczkowska-Klimczak HR Business Partner Banku Credit Agricole

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy.

Zakres tematyczny:

- poznanie własnego potencjału

baner_debata1

Rozpoczynamy na Wydziale Nauk Społecznych cykl wykładów i debat poświęconych uniwersytetowi, na które zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zmianami, które dzieją się na uczelniach w Polsce i udziałem w nich środowiska akademickiego.

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się w najbliższy piątek.

Data: 7 grudnia 2018, piątek, godz. 17.00

Miejsce: sala C213-214

Prelegent: dr Łukasz Stankiewicz

baner_WNS

Dyrektor Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa oraz studenci socjologii organizują akcję promującą wiedzę o chorobach psychicznych i zwiększająca akceptację osób chorych w społeczeństwie.

W budynku WNS na poziomie 200 zorganizowana jest wystawa prac osób chorych oraz studentów ASP włączonych w akcję "Odmień swoją głowę".

rzecznicy nauki

Gdańsk, 15 listopada 2018 r.

Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Nauki Kopernik oraz Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pragniemy Państwa gorąco zaprosić do udziału w kolejnej edycji spotkań dziennikarzy z naukowcami w ramach programu „Rzecznicy Nauki”.

baner

W dniu 21 listopada o godzinie 9.45-11.15 w Instytucie Politologii będą gościć przedstawiciele Centrum Europejskiego Nantolin, którzy chcą zaprezentować ofertę stypendialną dla Naszych studentów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sali D308.

OTD 21018

Lokalizacja: Gdańsk
Termin: 12 - 15 listopada 2018 r.
Organizator: Forum Młodych Dyplomatów w Trójmieście

Tegoroczna tematyka Ogólnopolskiego Tygodnia Dyplomacji (OTD) skupia się wokół 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, 100-lecia przyznania kobietom praw wyborczych w Polsce, a także wokół świętowania Dnia Służby Zagranicznej. Wydarzenie w Trójmieście rozpocznie się 12 listopada 2018 r.

Harmonogram wydarzenia na UG:

zostań żołnierzem P

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa , stabilna i perspektywiczna praca. Na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by  wstępowali do wojska. Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, będzie realizowana w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”.

GRATULUJEMY

KoderJunior Szkoła Mistrzów Programowania Pomorskie – zaczynamy w pomorskim!

20 sierpnia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego zainaugurowano projekt KoderJunior – Szkoła Mistrzów Programowania Pomorskie (NUTS starogardzki i chojnicki). Na konferencję przybyło 90 dyrektorów i wicedyrektorów szkół z województwa pomorskiego, przedstawiciele samorządów oraz media.

Subskrybuj RSS - wydarzenia