fbpx wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

wydarzenia

Z głębokim smutkiem informujemy, że zmarł wieloletni pracownik Instytutu Politologii - prof. dr hab. Andrzej Piskozub.

Andrzej Piskozub ur. 5. II 1933. , zm. 10.II 2021 – prof. zw. dr hab., zatrudniony w Instytucie Nauk Politycznych UG od 01.06.1991. W okresie od 1 sierpnia 1992 do 1 października 2002 r. kierował katedrą Nauki o Cywilizacji. Profesor był autorem wielu książek i opracowań. Wśród znaczących pozycji wydawniczych wymienić należy:

Z głębokim smutkiem informujemy,

że zmarł wieloletni pracownik naszego Instytutu

Prof. dr hab. Andrzej Piskozub

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia

Chcesz wyjechać na Erasmusa, jesteś ciekawy świata i ludzi, chciałabyś/chciałbyś zaznać życia studenckiego w innym zakątku Europy? A może chcesz wyjechać na zagraniczną praktykę? Jeżeli tak, to zapraszamy na organizowane przez ESN i Sekcję Erasmus+ UG   - "Erasmus Info Days" w dniach 19 i 20 stycznia 2021 r.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu online Studia na Horyzoncie - podczas którego studenci Uniwersytetu Gdańskiego opowiadają  o studiach na konkretnych kierunkach studiow:

Data wydarzenia:

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki z radością informuje, że

Katedra Dziennikarstwa i Komunkacji Społecznej Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Katedra Nauk Ekonomicznych i Społecznych
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej Sekcja Komunikowanie Masowe

zapraszają na

VI ogólnopolską konferencję naukową z cyklu

Lokalne media vs. fake news. Warsztaty dla dziennikarzy mediów lokalnych i regionalnych, jak walczyć z dezinformacją przekazami w sieci

Dezinformacja i fake newsy atakują media z każdej strony. Doświadczamy tego szczególnie dziś, kiedy w dobie epidemii wirusa Covid-19 mamy do czynienia wręcz ze zorganizowanym atakiem fałszywych narracji ze strony różnych farm trolli czy ośrodków dezinformacji.