wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

Data: 28–29.10.2019
Miejsce: Atheneum Gedanense Novum (AGN) Gdański Uniwersytet Medyczny
Organizator: Centrum Transferu Technologii GUMed w ramach programu EIT Health

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki w imieniu Pani Prof. dr hab. Marii Mendel Kierownika Zakładu Pedagogiki Społecznej serdecznie zaprasza pracowników Instytutu Pedagogiki oraz doktorantów i studentów - zainteresowanych problematyką pomocy i integracji społecznej na SEMINARIUM, które odbędzie się 7 listopada 2019(czwartek) o godz. 11.00, w budynku WNS, przy pokoju S-511 (skrzydło D).

DZIEKAN I SPOŁECZNOŚĆ AKADEMICKA WYDZIAŁU NAUK SPOŁECZNYCH

mają zaszczyt zaprosić na

WYDZIAŁOWĄ INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2019/2020

Uroczystość odbędzie się

2 października 2019 r. o godz. 10.00

pozegnanie
Pracownicy, doktoranci i studenci Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa
oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego
z ogromnym smutkiem i żalem żegnają naszego doktoranta

Wiktora Jesionka,

1

Uniwersytet Gdański przystąpił do ogólnopolskiego porozumienia, powołującego Radę Ekspertów Uczelni Wyższych ds. Edukacji i Integracji Migrantów i Uchodźców. Zaawansowane badania UG w zakresie migracji będą stanowić cenny wkład w ramach działań Rady.

Zapraszamy na debatę naukową „Strajk szkolny 2019: i co po strajku?”. Organizatorem jej jest  Zakład Filozofii Wychowania i Studiów Kulturowych w Instytucie Pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych UG. Patronat nad debatą objęło Polskie Towarzystwo Pedagogiczne Oddział w Gdańsku.

Miejsce: Gmach Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, aula S203.

wns_granat

Z inicjatywy Parlamentu Studentów, we współpracy z niektórymi radami samorządów oraz Radą Doktorantów UG na terenie uczelni do 6 czerwca będzie odbywała się akcja zbiórki książek dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.

Jeśli posiadasz, znajdujące się w dobrym stanie książki możesz przekazać je do pojemników znajdujących się na Uniwersytecie Gdańskim w następujących miejscach:

wns_granat

Organizatorzy OTWARTEGO Konwersatorium Religioznawczego Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić do udziału w dziewiątym posiedzeniu, które odbędzie się w środę 22 maja 2019, od godz. 18.00 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym (sala na parterze przy holu wejściowym).

PKO

baner

„Partnerskie Pomorze dla demokracji i rozwoju” – pod takim hasłem w dniu 11 maja br. na Uniwersytecie Gdańskim, w gmachu Wydziału Nauk Społecznych odbędzie się XI Pomorski Kongres Obywatelski.

Subskrybuj RSS - wydarzenia