fbpx wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

wydarzenia

W najbliższej audycji z cyklu UG Przedstawia Radio Mors prezentuje autorów książki "Okiem młodych badaczy. O duchowości i religijności inaczej". Publikacja ta powstała jako efekt wieloletnich działań podjętych w Kole Naukowym ANIMA w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. W studiu gościć będzie czwórka spośród siedmiu autorów książki.

W środę 28 kwietnia w Radiu Mors odbędzie się audycja "Wieczór rekrutacyjny" podczas której Prorektor A.Kłonczyński i Kierownik Biura Rekrutacji B.Królczyk odpowiedzą na pytania dot. rekrutacji na UG.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły TUTAJ.

Zgłoś się na UG Talks. Slam Naukowy: odsłona 2

[termin zgłoszeń: 25 kwietnia]

To już! Ogłaszamy nabór zgłoszeń do drugiej odsłony UG Talks. Transmisja na koniec kwietnia!Zgłoś się, przygotuj wystąpienie i wygraj 500 zł za referat spotkania i 2000 zł za najlepsze wystąpienie finałowe!

Pierwszy slam naukowy na UG!

stripe

The students from the Sports Management Department in UBO are organizing "La Solidaire de Brest" an inclusive race which will take place remotely, as one of the SEA-EU sports events. The whole SEA-EU community (students and staff) is warmly invited to take part to the event

How to participate?

TAMK, Tampere University of Applied Sciences, is pleased to invite you to participate in

TAMK International - Eye on TAMK 2021 online week

which will take place on the 22nd–26th of March 2021. This is the first time all TAMK units host an international week together!

Zapraszamy na audycję upamiętniającą redaktora Piotra Świąca, która zostanie wyemitowana na antenie Radia MORS w poniedziałek, 8 marca o godzinie 19:00 oraz na powtórkę w sobotę o godzinie 19:00. Gośćmi Stanisława Pawłowskiego będą pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego oraz studenci.

Więcej informacji na stronie Radia MORS

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Piotra Świąca

znanego prezentera i dziennikarza telewizyjnego, absolwenta i nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Gdańskiego.

Zginął tragicznie w wypadku samochodowym 5 marca 2021 r. Miał 54 lata. Zdążył jeszcze poprowadzić piątkowe wydanie „Panoramy”. Wracał do domu.