fbpx wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr hab. Jana Strelaua
nestora polskiej psychologii, urodzonego w Gdańsku, doktora honoris causa Uniwersytetu Gdańskiego,
członka rzeczywistego PAN i jej wiceprezesa, honorowego przewodniczącego Komitetu Psychologii PAN, członka Akademii Europejskiej (Academia Europaea) oraz członka korespondenta Fińskiej Akademii Nauk.
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr hab. Tadeusza Gałkowskiego
psychologa rehabilitacyjnego, naukowo zajmującego się zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz psychologicznymi aspektami rehabilitacji osób z niepełnosprawnością fizyczną i umysłową.
Współautora Karty Praw Osób z Autyzmem, z inicjatywy dr Pata Matthewsa, Prezesa Światowej Organizacji Autyzmu, opublikowanej w 2012 r.
kbm
Pragniemy poinformować, że prof. dr hab. Piotr Mickiewicz reprezentował Instytut Politologii i Uniwersytet Gdański na Kongresie Bezpieczeństwa Morskiego z okazji 100 lat zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim pt. Ocena wykorzystania morskiej przestrzeni wolności, analiza stanu bieżącego oraz wskazanie dalszych kierunków rozwoju - Gdynia 11 lutego 2020
wstążka

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 15 stycznia 2020 roku zmarła

Pani Magdalena Hamerska
wybitna znawczyni bibliometrii
współtwórczyni Bazy Wiedzy UG.
OSOBA pogodna, nieoceniona i zawsze pomocna

Najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają wdzięczni

pracownicy Instytutu Pedagogiki UG

baner

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR zaprasza na przegląd See&Say: Makers.
Podczas See&Say: Makers poznasz bliżej rozmaite aspekty pracy w branży kreatywnej, marketingowej, mediowej i produkcyjnej.
seeesay

See&Say

Możesz wziąć udział w certyfikowanych warsztatach, poznać potencjalnych przyszłych pracodawców albo od razu dostać się na staż lub etat.

button_innovation_days

Data: 28–29.10.2019
Miejsce: Atheneum Gedanense Novum (AGN) Gdański Uniwersytet Medyczny
Organizator: Centrum Transferu Technologii GUMed w ramach programu EIT Health

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki w imieniu Pani Prof. dr hab. Marii Mendel Kierownika Zakładu Pedagogiki Społecznej serdecznie zaprasza pracowników Instytutu Pedagogiki oraz doktorantów i studentów - zainteresowanych problematyką pomocy i integracji społecznej na SEMINARIUM, które odbędzie się 7 listopada 2019(czwartek) o godz. 11.00, w budynku WNS, przy pokoju S-511 (skrzydło D).