wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

baner

Instytut Psychologii zaprasza na wykład/spotkanie na temat powodów, dla których pacjenci zgłaszają się do psychoterapeuty. Posłuchamy i porozmawiamy na temat "z czym pacjenci się zgłaszają" i co dalej z "tym" zrobić"? Gościem spotkania będzie Pani Alina Szabłowska, certyfikowana  psychoterapeutką.

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 marca w auli S205 w godz. 12.30-14.

przycisk_wns

Szanowne Grono Pracowników Naukowych Trójmiasta

Organizatorzy OTWARTEGO Konwersatorium Religioznawczego Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić do udziału w ósmym posiedzeniu, które odbędzie się w środę 6 marca 2019 r., od godz. 18.00 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym (sala na parterze przy holu wejściowym).

Przewidywany czas trwania spotkania (referat oraz dyskusja) – półtorej godziny. Posiedzenia rozpoczynamy i kończymy punktualnie.

przycisk_anima

Koło Nauk Psychologicznych ANIMA serdecznie zaprasza na spotkanie z dr n .med. Maciejem Dziurkowskim, ordynatorem Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie chorych w Starogardzie Gdańskim.

herb_gdanska_na_czarnym

Społeczność akademicka Uniwersytetu Gdańskiego chcąc uczcić pamięć zmarłego Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, a także wyrazić sprzeciw wobec mowy nienawiści zgromadzi się w piątek 18 stycznia 2019 roku o godzinie 15:00 na placu przed głównym wejściem do Wydziału Nauk Społecznych UG (Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4).

pozegnanie

Z głębokim żalem i smutkiem

żegnamy

Prezydenta naszego miasta Gdańska

Pawła Adamowicza

któremu my, psychologowie oraz osoby, z którymi pracujemy tak wiele zawdzięczamy

baner

Z żalem i smutkiem żegnamy

śp.

Pawła Adamowicza

tragicznie zmarłego w dniu 14 stycznia 2019 roku

Prezydenta Miasta Gdańska,

absolwenta Wydziału Prawa i Administracji UG,

prorektora UG w latach 1990-1993

baner

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Gdańskiego 20 grudnia 2018 roku JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała prof. nadzw.

senat

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Gdańskiego 25 października 2018 roku JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała prof. nadzw. wręczył akt potwierdzający zatrudnienie na stanowisku profesora nadzwyczajnego w Uniwersytecie Gdańskim dr hab. Sylwii Mrozowskiej, prof.

wns_granat

W dniu 14 grudnia 2018 r. w godzinach 9.00-12.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, w auli S208, odbędzie się panel dyskusyjny pod tytułem pt. „Jak kształtować społeczeństwo obywatelskie w szkołach i na uniwersytetach?”.

Subskrybuj RSS - wydarzenia