fbpx wydarzenia | Wydział Nauk Społecznych

wydarzenia

Miło nam poinformować o powołaniu Pani doktor Barbary Kijewskiej do Pomorskiego Zespołu
do spraw Kobiet.

Gratulujemy!

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego absolwenta Pana Przemysława Gawina.

W ubiegłym roku akademickim obronił tytuł magistra. Od początku wyróżniał się wiedzą, zaangażowaniem, wysoką kulturą osobistą i ogromną pasją do sportu. Często na zajęciach podawał przykłady ze swojej pracy w klubie MKS Bytovia Bytów, gdzie pełnił funkcję prezesa, a wcześniej rzecznika prasowego.

Zawsze uśmiechnięty, zawsze obowiązkowy, zawsze życzliwy.

Przez ostatni miesiąc wielu z nas z zainteresowaniem przyglądało się rywalizacji najlepszych europejskich drużyn w turnieju UEFA EURO 2020. Turniej już się zakończył, ale my proponujemy Wam przedłużenie piłkarskich emocji prawie o 2 tygodnie poprzez wzięcie udziału w turnieju retro w grze Sensible World of Soccer na kultowym komputerze AMIGA.

Serdecznie zapraszamy Pracowników Wydziału Nauk Społecznych

na spotkanie z JM Rektorem UG, prof. dr hab. Piotrem Stepnowskim

w dniu 2 lipca 2021 r. o godz. 9.00.

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams.

W najbliższej audycji z cyklu UG Przedstawia Radio Mors prezentuje autorów książki "Okiem młodych badaczy. O duchowości i religijności inaczej". Publikacja ta powstała jako efekt wieloletnich działań podjętych w Kole Naukowym ANIMA w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. W studiu gościć będzie czwórka spośród siedmiu autorów książki.

W środę 28 kwietnia w Radiu Mors odbędzie się audycja "Wieczór rekrutacyjny" podczas której Prorektor A.Kłonczyński i Kierownik Biura Rekrutacji B.Królczyk odpowiedzą na pytania dot. rekrutacji na UG.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły TUTAJ.