Dyrekcja Instytutu Pedagogiki serdecznie gratuluje Panu dr Jarosławowi Jendzy udziału w programie Mistrzowie Dydaktyki finansowanego przez MNiSW

Głównym celem projektu jest wypracowanie i wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie szkolenia tutorów oraz kształcenia w formie tutoringu we współpracy z wiodącymi uczelniami zagranicznymi (znajdującymi się w pierwszej setce rankingu szanghajskiego).
W ramach  projektu planowane jest przygotowanie rozwiązania we współpracy z partnerem ponadnarodowym, które przewiduje przygotowanie programu szkolenia tutorów oraz model stosowania metody tutoringu.
W ramach udziału w programie dr J.Jendza  zakwalifikował się do dwukrotnej wizyty studyjnej w Aarhus (Dania) - w maju oraz czerwcu 2019.

Data publikacji: poniedziałek, 18. Marzec 2019 - 14:25; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Marzec 2019 - 14:25; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny