Spotkanie z dr n. med. Maciejem Dziurkowskim, ordynatorem Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie chorych w Starogardzie Gdańskim (26.02.2019) | Wydział Nauk Społecznych

Koło Nauk Psychologicznych ANIMA serdecznie zaprasza na spotkanie z dr n .med. Maciejem Dziurkowskim, ordynatorem Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie chorych w Starogardzie Gdańskim.

Spotkanie z doktorem to świetna okazja, by dowiedzieć się jak wygląda „od kuchni” praca w szpitalu, jak funkcjonują placówki, jak wygląda proces diagnozy, jakie warunki należy spełnić, aby móc pracować w szpitalu. Ordynator podzieli się swoją historią i bogatym doświadczeniem zawodowym oraz odpowie na nurtujące nas pytania.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godzinie 16:30 w sali C108 w budynku Wydziału Nauk Spolecznych UG przy ul. Bażyńskiego 4 w Gdańsku.

Ilość miejsc ograniczona, zapraszamy do ZAPISÓW.

PDF icon Zaproszenie288.43 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karolina Żuk-Wieczorkiweicz