fbpx Rekrutacja na studia podyplomowe "Wczesne wspomaganie, edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju" | Wydział Nauk Społecznych

baner_podyplomowe

Ruszyła rekrutacja na XIII edycję studiów podyplomowych "Wczesne wspomaganie, edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju".

Studia posiadają status studiów kwalifikacyjnych – po ich zakończeniu absolwenci otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych o kierunku „Wczesne wspomaganie oraz edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju”, wydane przez Uniwersytet Gdański, oraz zaświadczenie o uzyskanych kwalifikacjach.

Terminy i etapy rekrutacji

• Rejestracja w IRK: od 01.12.2018 do 31.01.2019.
  • Dostarczanie dokumentów rekrutacyjnych: od 01.02.2019 do 11.02.2019.
  • Ogłoszenie listy osób wstępnie przyjętych: 13.02.2019.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowe informacje tutaj