Instytut Studiów  Psychoanalitycznych im. Hanny Segal we współpracy z Instytutem Psychologii UG zaprasza na cykl wykładów Wojtka  Hańbowskiego MELANIE KLEIN ODKRYCIA I IDEE Terminy: piątki – 4.01. 2019, 1.02, 1.03, 12.04, 24.05, 28.06, godz. 19:00

Instytut Psychologii wraz Instytutem Studiów Psychoanalitycznych im. H Segal zapraszają Studentów i Pracowników WNS na cykl wykładów Pana Wojciecha Hańbowskiego pt.: MELANIE KLEIN - ODKRYCIA I IDEE. Wykłady będą obejmowały prezentację odkryć i dokonań Melanie Klein, a także ich zastosowanie we współczesnej psychoterapii i psychoanalizie.

Pan Hańbowski jest psychoanalitykiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Wykłady będą odbywały się w piątki od godz 19 do 20.30 w  2019 roku w następujących dniach: 4 stycznia, 1 lutego, 1 marca, 12 kwietnia, 24 maja i 28 czerwca w sali C108.

Dodatkowo, osoby zapisane na wykłady dr Joanny Kozaka, są szczególnie zaproszone na te wykłady. Udział w nich będzie traktowany jako dodatkowa aktywność w ramach zajęć.

Data publikacji: czwartek, 13. Grudzień 2018 - 13:04; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Styczeń 2019 - 07:30; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny