X Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „MISTRZ-UCZEŃ. O RELACJACH W PSYCHOTERAPII.” Gdańsk, 30.11-01.12.2018

Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w imieniu Prezydenta Miasta Gdańska wraz z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Fundacją Psychologiczną zapraszają do uczestnictwa w X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu: teoria i praktyka terapeutyczna pod tytułem: „MISTRZ-UCZEŃ. O RELACJACH W PSYCHOTERAPII.”

Wydarzenie odbędzie się w dniach 30.11-01.12.2018 w Gmachu Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego - Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4.

Program oraz dodatkowe informacje na stronie:

www.konferencja.raclawicka.gda.pl

Data publikacji: czwartek, 22. Listopad 2018 - 12:47; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 22. Listopad 2018 - 13:44; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny