Wizyta profesora Hamid Reza Khankeh z Karolinska Institutet (Sztokholm, Szwecja) i University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences (Tehran, Iran)

Przegląd metod jakościowych i głównych podejść, w tym m.in. analiza treści teoria ugruntowana, czy fenomenologia... a to był dopiero początek! Od 21 do 23 maja 2018 r. studenci psychologii na Uniwersytecie Gdańskim mieli niecodzienną okazję, aby wziąć udział w Workshop of Applied Qualitative Research prowadzonym przez prof. Hamid Reza Khankeh z Karolinska Institutet (Sztokholm, Szwecja) i University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences (Tehran, Iran), Profesor podzielił się swoim praktycznym doświadczeniem w posługiwaniu się wybranymi metodami jakościowymi i różnymi metodologiami oraz zaprezentował, jak stosować je w różnych dziedzinach nauki. Dodatkowo prof. Khankeh zapewnił także doradztwo i konsultacje w zakresie zaawansowanego wykorzystania nowatorskich metod jakościowych. W warsztatach udział wzięli nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele akademiccy z Instytutu Filozofii, Socjologia i Dziennikarstwa UG. Całe wydarzenie zaowocowało inspirującymi rozmowami, wymianą doświadczeń oraz interesującymi projektami badawczymi i planami dalszej współpracy w niedalekiej przyszłości.

Data publikacji: poniedziałek, 4. Czerwiec 2018 - 09:00; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Czerwiec 2018 - 09:13; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny