fbpx IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu: Koncepcje psychologiczne w treningu sportowym i zdrowotnym – nowe wyzwania, Gdańsk, 19-20 maja 2016. | Wydział Nauk Społecznych

Zapraszamy na IV Ogólnopolską Konferencję Naukowę z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu pod hasłem: Koncepcje psychologiczne w treningu sportowym i zdrowotnym – nowe wyzwania, organizowaną przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Zakład Psychologii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie w Gdańsku w dniach 19-20 maja 2016 roku.

Więcej informacji:

czwartek, 10 marca 2016 roku, 9:05