fbpx Rodzice oczekujący opieki od dzieci - zjawisko świadome czy nieświadome? | Wydział Nauk Społecznych

Rodzice oczekujący opieki od dzieci - zjawisko świadome czy nieświadome?

Instytut Psychologii UG we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychoanalitycznym zapraszają studentów i pracowników WNS na transmisję wykładu prof Katarzyny Schier pt.

"Rodzice oczekujący opieki od dzieci - zjawisko Świadome czy nieświadome?"

Prof. dr hab. Katarzyna Schier - psychoanalityk szkoleniowy i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoanalityk dzieci i młodzieży. Profesor w Katedrze Psychologii Klinicznej Dziecka i Rodziny Uniwersytetu Warszawskiego. Visiting professor na Uniwersytecie w Wiedniu i Uniwersytecie w Moguncji. Autorka licznych publikacji naukowych oraz książek, w tym, między innymi: "Piękne brzydactwo. Psychologiczna problematyka obrazu ciała i jego zaburzeń" oraz "Dorosłe dzieci. Psychologiczna problematyka odwrócenia ról w rodzinie".

Transmisja za pośrednictwem komunikatora Skype odbędzie się w środę  25 marca 2015 o godz 20.15 w auli S204.

poniedziałek, 23 marca 2015 roku, 11:06