XX Konferencja PTPP pt.: "WOLNOŚĆ" 22.10.2022

plakatSzanowni Państwo,

zapraszamy na XX Konferencję PTPP pt.: "WOLNOŚĆ",
która odbędzie się 22.10.2022 w Gdańsku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego

Wydarzenie jest organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej i Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Swoje referaty przedstawią:

Pani Ewa Drążkowska-Zielińska (Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej) tytuł wystąpienia: Czemu nie? Uwagi o wolności i percepcji zdalnej.

Pani Zvenyslava Kechur (Ukraińskie Towarzystwo Psychoanalityczne oraz IPA) tytuł wystąpienia: Cena i wartość wolności.

Państwo Batya i Michael Shoshani z Izraela (Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne oraz IPA) tytuł wystąpienia: Psychoanalityczne rozumienia i praca z psychotycznymi stanami umysłu.

Rejestracji na to wydarzenie można dokonać poprzez formularz na stonie

Udział w konferencji Studentów i Pracowników Instytutu Psychologii UG jest bezpłatny. Jednak konieczne jest zgłoszenie chęci udziału do dr Joanny Kozaka na adres jkozaka@gmail.com

Przewidywany koniec rejestracji na Konferencję: 10 października 2022.

Wieczór pokonferencyjny umili Państwu bankiet, podczas którego będzie serwowany bufet ciepłych i zimnych dań oraz open bar przy muzyce DJ skiej.

Bankiet odbędzie się w klubie Atelier w Sopocie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału: 250 zł płatne przelewem na konto PTPP z dopiskiem "bankiet"

zgłoszenie chęci udziału prosimy przesłać na adres: konferencje@ptpp.pl

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie

Komitet Organizacyjny XX Konferencji PTPP