Szkoła letnia w ramach 7th European Training School of Riseup-PPD 13-15 lipca 2022

W dniach 13-15 lipca b.r. na Wydziale Nauk Społecznych organizowana jest szkoła letnia w ramach RISE UP PDD COST Action. Kilkunastu uczestników z Unii Europejskiej, wspólnie z naukowcami z WNS, będą zajmować się zagadnieniami etycznymi związanymi z prowadzaniem badań dotyczących depresji poporodowej, jak również zarządzaniem danymi i prowadzeniem badań nad zagadnieniami związanymi z depresją w okresie okołoporodowym.

Organizatorką akcji po stronie WNS jest dr Magdalena Chrzan-Dętkoś z Instytutu Psychologii UG.

Więcej informacji na stronie programu.

Data publikacji: środa, 29. Czerwiec 2022 - 12:39; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 29. Czerwiec 2022 - 12:39; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz