Dni Otwarte Dziennikarstwa – zaproszenie

Instytut Mediów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej po raz kolejny zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte Dziennikarstwa. Tegoroczna edycja została zaplanowana na dwa dni. Pierwszy odbędzie się w wersji zdalnej. Zapraszamy uczniów szkół średnich i studentów do udziału w relacji na profilu Dziennikarstwa UG w serwisie społecznościowym Facebook (link: https://www.facebook.com/dziennikarstwo.ug). W ramach tego dnia będzie można wysłuchać nagranych wcześniej wykładów pracowników naszego Instytutu, dra Dominika Chomika pt. „Jak będziemy się komunikować w przyszłości?” i dra Jana Miklasa-Frankowskiego pt. „Dlaczego warto czytać reportaże?”. Ciekawe materiały przygotowali również studenci, którzy opowiedzą o kierunku i zapoznają zainteresowanych z zasadami rekrutacji. Drugi dzień przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich, którzy zgłosili chęć przyjazdu na Wydział Nauk Społecznych (rekrutacja chętnych została zamknięta). W ramach wizyty nasi goście odwiedzą studia: telewizyjne, radiowe i fotograficzne oraz wezmą udział w warsztatach przygotowanych przez koła naukowe.

Celem Dni Otwartych Dziennikarstwa jest zaprezentowanie kierunku i pokazanie możliwych ścieżek rozwoju. Mamy nadzieję, że uczniowie i studenci, którzy wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem lub komunikacją społeczną będą mieli możliwość poznania tych prężnie rozwijających się i ważnych obszarów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Data publikacji: czwartek, 31. Marzec 2022 - 06:30; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 31. Marzec 2022 - 06:30; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny