Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich PRom

Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich PRom zrzesza rzeczników prasowych i pracowników biur promocji z niemal wszystkich polskich uczelni publicznych i niepublicznych. Członkowie stowarzyszenia tworzą sieć ekspertów, którzy zawodowo zaangażowani są w tworzenie pozytywnego wizerunku uczelni. Stowarzyszenie zostało powołane w 2006 roku i od tej pory prowadzi intensywną działalność szkoleniową, ekspercką, doradczą. Misją stowarzyszenia jest stworzenie platformy komunikacji uczelni polskich z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prowadzenie działań zmierzających do stworzenia efektywnego, zintegrowanego systemu informowania oraz promocji edukacji i nauki poza granicami kraju, integracja środowiska zawodowego specjalistów PR, a także działania na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego.

Data publikacji: czwartek, 11. Lipiec 2024 - 09:44; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Lipiec 2024 - 09:48; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak