NOWE zagadnienia na egzamin magisterski (obowiązujące dla studentek i studentów V roku)

Szanowni Państwo,

drogie Studentki_drodzy Studenci,

rozpoczynacie ostatni semestr studiowania Psychologii z finałem w postaci egzaminu dyplomowego. Przekazujemy Wam zaktualizowane zagadnienia do egzaminu magisterskiego z psychologii ogólnej i ścieżek specjalizacyjnych. NOWE zagadnienia zamieszczone zostały na stronie Insytutu Psychologii, w zakładce poświęconej Pracy magisterskiej. Treści zagadnień zostały dostosowane do tych, które realizowaliście na wykładach podstawowych dla psychologii (pierwsze trzy lata studiów) oraz przedmiotach obowiązkowych dla ścieżek specjalizacyjnych. Nowe zagadnienia będą obowiązywały od pierwszych obron studentek i studentów V roku w tym roku akademickim, tj. 2023/24.

Życzmy powodzenia w przygotowywaniu pracy magisterskiej, przygotowywaniu się do obrony mgr oraz w tym ostatnim semestrze studiów,

Dyrekcja Instytutu Psychologii

Data publikacji: poniedziałek, 19. luty 2024 - 14:35; osoba wprowadzająca: Monika Wielgórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. luty 2024 - 14:35; osoba wprowadzająca: Monika Wielgórska