Bezpłatne warsztaty z zakresu well-being i zrównoważonego rozwoju dla nauczycieli akademickich i doktorantów

Obraz zawierający tekst, zrzut ekranu, Czcionka, logo</p>
<p>Opis wygenerowany automatycznie

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy nauczycieli akademickich oraz doktorantów na bezpłatne warsztaty z zakresu well-being i zrównoważonego rozwoju pt.:

Równowaga jako warunek efektywności w pracy i dobrych relacji ze studentami

Czas: 1 grudnia 2023, godz. 10.00-13.00

Miejsce: Wydział Nauk Społecznych UG, ul. Jana Bażyńskiego 4, Sala C 213-C214

Prosimy o potwierdzenie udziału do 28 listopada 2023 na adres: beata.derkacz@ug.edu.pl

Celem warsztatu jest zwiększenie samoświadomości nauczycieli akademickich w zakresie podejmowanych działań sprzyjających dobrostanowi i barier na drodze do osiągnięcia równowagi. Omówione zostaną zagadnienia związane z wypaleniem zawodowym i przedstawione czynniki mające wpływ na samopoczucie jednostki. Jednym z elementów szkolenia jest budowanie relacji ze studentami w oparciu o obustronny komfort pracy.

Warsztaty poprowadzi doświadczona trenerka i nauczyciel akademicki dr Dorota Godlewska-Werner.

1. Czym jest wypalenie zawodowe

1. Wypalenie zawodowe a stres
    2. Objawy i przebieg wypalenia zawodowego
    3. Skutki wypalenia zawodowego

2. Well-being nauczyciela akademickiego

1. Przeciwdziałanie długotrwałemu stresowi
    2. Poszukiwanie sensu wykonywanej pracy i automotywacja
    3. Work-life balance
    4. Poziom szczęścia
    5. Zmiana nawyków w zakresie organizacji czasu
    6. Budowanie relacji ze studentami w oparciu o obustronny komfort pracy

Dorota Godlewska-Werner - doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii, adiunkt w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Zawodowo zainteresowana rozwojem pracowników, zachowaniami efektywnymi i kontrproduktywnymi w organizacjach oraz szeroko rozumianym przywództwem. Naukę łączy z praktyką, współpracując z organizacjami jako konsultantka, trenerka i coach wspierając rozwój kompetencji miękkich. Jest absolwentką projektu Masters of Didactics realizowanego w Ghent University oraz Advanced Qualifications in Teaching realizowanego przez University of Groningen w ramach POWER, a także kursów “Tutoring akademicki” i “Tutoring akademicki dla praktyków” realizowanych w Uniwersytecie Gdańskim.

Warsztat realizowany w ramach projektu: SUMED - Sustainable multidimensional media contents

Obraz zawierający tekst, zrzut ekranu, Czcionka, logo</p>
<p>Opis wygenerowany automatycznie

Data publikacji: sobota, 11. Listopad 2023 - 23:09; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: sobota, 11. Listopad 2023 - 23:10; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak