fbpx NABÓR OFERT STAŻOWYCH - pilotażowy program mobilności naukowców dla doktorantów w projekcie Baltic Science Network | Wydział Nauk Społecznych

1 lutego 2020 rozpoczął się nabór do programu mobilności naukowców realizowany w ramach projektu Baltic Science Network Powerhouse (BSN_Powerhouse), w którym Uniwersytet Gdański jest partnerem.  Program o nazwie BARI (Baltic Science Network Mobility Programme for Research Internships) oferuje stypendia dla studentów z regionu Morza Bałtyckiego na realizację staży badawczych (1-3 miesiące) w projektach badawczych oferowanych przez doktorantów w dziedzinach:

1. nauk fotonowych i neutronowych (Photon and Neutron Science)
  2. nauk przyrodniczych (Life Science)
  3. związanych z zagadnieniami państwa opiekuńczego (Welfare State

Doktoranci ww. obszarów będą oferować miejsca na staże w swoich projektach badawczych  studentom studiów licencjackich i magisterskich na specjalnie do tego celu stworzonym portalu BARI.

Zapraszamy zainteresowanych doktoratów do składania ofert stażowych do dnia 8 marca 2020, a studentów do aplikowania na staże zgodnie z poniższym harmonogramem.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

01.02 – 08.03.2020

Otwarcie portalu BARI dla doktorantów, rejestracja online, zamieszczenie oferty stażu dla studentów wraz z opisem projektu.

29.02 – 31.03.2020

Otwarcie portalu BARI dla studentów studiów licencjackich i magisterskich,  przyjmowanie aplikacji na wybrane przez nich staże.

29.02 – 06.04.2020

Otwarcie portalu BARI dla profesorów na zalączanie referencji

11.04 – 19.04.2020

Doktoranci oceniają aplikacje złożone do ich projektów

20.04 – 25.04.2020

Dopasowywanie: administrator portalu przypisuje złożone aplikacje do odpowiednich ofert stażowych na podstawie oceny merytorycznej.

27.04 – 08.05.2020

Poinformowanie doktorantów oferujących staże oraz studentów ubiegających się o staże o wynikach selekcji

01.06 – 16.10.2020

Realizacja stażu: datę rozpoczęcia i czas trwania stażu ustalają doktoranci i studenci pomiędzy sobą.

Osoby zainteresowane proszone są o dokładne zapoznanie się ze szczegółami programu znajdującymi się na stronie internetowej programu BARI oraz w załączniku.

Informacji o naborze udziela Pani Nina Akrami Flores  email: bari@daad.de .

PDF icon bari_description.pdf188.42 KB
czwartek, 13 lutego 2020 roku, 8:42