fbpx Prestiżowe nagrody za zasługi dla kultury dla prof. Bogusława Żyłko | Wydział Nauk Społecznych

Prestiżowe nagrody za zasługi dla kultury dla prof. Bogusława Żyłko

Pan Profesor Bogusław Żyłko - wieloletni pracownik Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Wydziału Nauk Społecznych UG - został uhonorowany dwiema prestiżowymi nagrodami w dziedzinie kultury: nagrodą specjalną Marszałka Województwa Pomorskiego za całokształt dokonań literackich, naukowych i pedagogicznych (16 grudnia 2019) oraz Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” nadawany jest przez Ministra Kulturu i Dziedzictwa Narodowego Rezczypospolitej Polskiej osobom szczególnie wyróżniającym się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi tych ważnych wyróżnień.

więcej o medalu

Zdjęcie medalu: By Wulfstan - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=28140881

medal
środa, 18 grudnia 2019 roku, 8:24