Halo! Czy są tu wynalazcy? Nowy program TTV

Firma medialna G-Plus Production pracuje nad produkcją nowego programu „Kto to kupi?” dla ogólnopolskiego kanału TTV, części koncernu TVN DISCOVERY. Będzie to program o wynalazkach/ gadżetach codziennego użytku (jak np. robot odkurzający, uchwyt na słuchawki, nóż do pizzy, czy jakieś odzieżowe innowacje ) i oczywiście o wynalazcach, chcących ten produkt rozpropagować i sprzedać.

Przekazujemy zaproszenie w/w firmy do studentów i pracowników naukowych:

"Poszukujemy raczej tanich gadżetów mogących znaleźć zastosowanie w życiu codziennym, wynalazków niezbyt skomplikowanych technologicznie, których działanie i zastosowanie można w łatwy sposób przedstawić publiczności. Studenci i pracownicy naukowi mają ciekawe, innowacyjne pomysły, które mogą zainteresować szersze grono odbiorców. Chcemy je pokazać widzom oraz naszej publiczności.

W programie „Kto to kupi?” wynalazca przedstawia swój wynalazek, jego działanie, design itp. Od tej prezentacji zależy czy kupią go inwestorzy oraz zgromadzona publiczność.

Program pozwala wynalazcom przedstawić swój gotowy produkt szerokiej publiczności i sprzedać go z zyskiem.

Udzielamy uczestnikom wsparcia w zakresie przygotowania dobrej prezentacji produktu.

Ten program to szansa dla wynalazców, którzy chcą sprzedać gotowy produkt ułatwiający życie szerokiej grupie odbiorców.

Uczestnik zawsze opowiada o sobie i swoim pomyśle, co daje możliwość reklamy placówki, wydziału, członków danej instytucji i jego pracowników przez pryzmat produktu".

Zgłoszenia do 16.12.2019

Link do formularza zgłoszeniowego

Link do zapowiedzi programu

Kontakt do przedstawicielki G-Plus Production: Aleksandra Mazurczak <a.mazurczak@gplusproduction.pl>

W załączeniu plakat z dodatkowymi informacjami.

Załącznik Rozmiar
kto-kupi-plakat.pdf 14.01 MB

Data publikacji: wtorek, 3. Grudzień 2019 - 12:21; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 3. Grudzień 2019 - 12:26; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz