fbpx Warsztaty ERC dla naukowców (reprezentantów nauk społecznych i humanistycznych) 22-23.11.2019 - zgłoszenia do 27.10.2019 | Wydział Nauk Społecznych

Polska Akademia Nauk i wiedeński Instytut Nauk o Człowieku organizują kolejną edycję warsztatów ERC w Wiedniu dla reprezentantów nauk społecznych i humanistycznych. Dwudniowe warsztaty są przeznaczone dla naukowców planujących aplikowanie o granty ERC w najbliższych konkursach Starting i Consolidator, czyli będących odpowiednio od 2 do 7 i od 7 do 12 lat po uzyskaniu tytułu doktora.

Warsztaty są poświęcone dopracowaniu koncepcji pomysłu badawczego, który kandydaci planują zaprezentować we wniosku projektowym ERC. Wybitni mentorzy, z doświadczeniem w ocenianiu i realizowaniu grantów ERC, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, jak przygotować dobry projekt. Uczestnicy warsztatów będą mogli skonsultować z ekspertami swój pomysł badawczy i uzyskać sugestie odnośnie planowanego projektu.

Warsztaty odbędą się 22-23 listopada 2019 r. w Wiedniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty noclegu i podróży.

Polska Akademia Nauk wybierze 5 uczestników warsztatów na podstawie informacji zawartych w formularzu rejestracyjnym.

Zbieramy zgłoszenia do 27 października 2019 r.

Więcej informacji na temat warsztatów na stronie internetowej PAN.

wtorek, 15 października 2019 roku, 11:08