Zajrzyj w zakamarki Radia MORS UG

Warsztaty, doświadczenia chemiczne, prezentacje, zwiedzanie niedostępnych miejsc oraz spotkania z teoretykami i praktykami – to wszystko czeka na uczestników Dni Otwartych organizowanych na Uniwersytecie Gdańskim. Radio MORS również zaprasza w swoje zakamarki, a dla tych „mniej mobilnych” ma niespodziankę.

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda studio Radia MORS UG albo jak na co dzień pracują dziennikarze uniwersyteckiego radia? Przyjdź do naszego studia na Wydziale Nauk Społecznych UG, zobacz, sprawdź! We wtorek 20 marca o każdej pełnej godzinie między 9:00 a 14:00 Radio MORS UG zaprasza na spotkanie - zwiedzanie. Oprowadzimy Was po studiu, newsroomie i naszej realizatorce. Będziecie mogli zapytać naszych dziennikarzy i realizatorów o wszystko, co Was ciekawi, a jednocześnie zobaczyć jak praca wre.

A jeśli nie możecie być z nami w tym dniu, słuchajcie naszych audycji na żywo poświęconych promocji wszystkim wydziałom Uniwersytetu Gdańskiego. Będzie dużo materiałów, które nasi reporterzy zbierali na początku marca na każdym z wydziałów, mnóstwo dobrej muzyki i studencki luz prowadzących. Studenci, pracownicy – siadajcie przed odbiornikami i słuchajcie za pośrednictwem strony:

Kiedy słuchać audycji?

PONIEDZIAŁEK 19 marca

16:00-17:00 mówimy o Wydziale Biologii, Chemii i Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii

WTOREK 20 marca

16:00-17:00 mówimy o Wydziale Filologicznym i Historycznym (zajrzymy też do budynku Neofilologii)

17:00-18:00 wycieczka do Sopotu czyli opowiadamy o Wydziale Ekonomicznym i Zarządzania

ŚRODA 21 marca

16:00-17:00 mówimy o Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki oraz Prawa i Administracji

17:00-18:00 mówimy o Wydziale Nauk Społecznych oraz Oceanografii i Geografii

Data publikacji: piątek, 16. Marzec 2018 - 09:52; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 16. Marzec 2018 - 09:52; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny