Dr Paweł Atroszko z Instytutu Psychologii WNS otrzymał wyróżnienie w kategorii Opiekun Roku w Finale Ogólnopolskiego Konkursu StRuNa 2017 | Wydział Nauk Społecznych

Miło nam poinformować, że dnia 19.11. 2017 r. Pan dr Paweł Atroszko z Zakładu Psychometrii i Statystyki Instytutu Psychologii WNS, otrzymał wyróżnienie za opiekę nad Kołem Badań Psychologicznych "Experior" w kategorii Opiekun Roku w Finale Ogólnopolskiego Konkursu StRuNa 2017 dla najlepszych kół naukowych, organizowanego przez Studencki Ruch Naukowy pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Serdecznie gratulujemy !

wtorek, 5 grudnia 2017 roku, 9:54