Seminarium na temat graficznych metod/praktyk prezentacji wyników badań naukowych

Szanowni Państwo,

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą oraz swoim własnym serdecznie zapraszam doktorantów oraz wszystkich zainteresowanych naukowców do udziału w seminarium na temat graficznych metod/praktyk prezentacji wyników badań naukowych. Seminarium poprowadzi dr Jernej Zupanc z Ljubljany. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Język wykładowy – angielski.

Termin – 19 października 2016 r. (środa)
Godzina -  11.15
Miejsce – Rektorat UG, IV p. s. 411

W załączeniu znajdą Państwo ogłoszenie oraz krótką notkę na temat prowadzącego.
Bardzo proszę o rozpropagowanie informacji na swoich Wydziałach.

Mając na względzie potrzebę ciągłego doskonalenia umiejętności publikowania, prezentacji, a także zdolności językowych, chcielibyśmy organizować tego typu spotkania cyklicznie i wspierać tym samym rozwój nauki na naszej uczelni. Dlatego tak ważna jest dla nas obecność uczestników na spotkaniu, a bez Państwa pośrednictwa i zachęty nie będzie to możliwe. Dlatego liczę na pomoc i zachęcam do udziału.
Katarzyna Świerk
Załącznik Rozmiar
2016-seyens-seminar.pdf 137.05 KB
2016-seyens-unigdansk-flyer.pdf 150.53 KB