Udział mgr. Bartosza Korintha w szkole letniej w Ostrawie

W dniach 11.07-17.07.2022 mgr Bartosz Korinth, doktorant w Zakładzie Rozwoju Regionalnego wziął udział w szkole letniej, która odbywała się w Ostrawie (Czechy). Celem szkoły letniej było zdobycie wiedzy z zakresu turystyki w miastach poprzemysłowych na przykładzie Ostrawy oraz zapoznanie z jego architekturą. W programie szkoły letniej były między innymi wycieczki z przewodnikiem, wizyty studyjne, dyskusje oraz indywidulana i grupowa praca projektowa. Udział w szkole letniej był możliwy dzięki realizacji programu PROM (Międzynarodowej wymiany stypendialnej doktorantów i kadry akademickiej).

Data publikacji: poniedziałek, 18. Lipiec 2022 - 20:45; osoba wprowadzająca: Marcin Połom Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Lipiec 2022 - 20:45; osoba wprowadzająca: Marcin Połom