Nabór wniosków na wyjazd stażowy w ramach projektu ProUG

Nabór wniosków w konkursie na wyjazdy stażowe finansowane w ramach projektu ProUG

Zapraszamy do składania wniosków na wyjazd stażowy do zagranicznego wiodącego ośrodka naukowego/uczelni.

Zasady konkursu:

1. Osoba będąca pracownikiem dydaktycznym lub naukowo-dydaktycznym może ubiegać się o dofinansowanie jednego wyjazdu; w ramach: (a) stażu dydaktycznego w obszarze diagnozy psychologicznej (celem podróży może być w tym przypadku wyłącznie ośrodek/uczelnia w Europie) albo (b) stażu dydaktycznego w obszarze metodologii badań psychologicznych (celem podróży może być w tym przypadku wyłącznie ośrodek/uczelnia poza Europą).
  2. W ramach dofinansowania, projekt ProUG pokrywa następujące koszty:
    1. transport lotniczy w dwie strony,
    2. koszty testów COVID na lotnisku,
    3. koszty zakwaterowania (do maksymalnych stawek delegacji do danego kraju),
    4. diety (według stawek delegacji do danego kraju),
    5. ryczałtowe koszty transportu na miejscu (według stawek delegacji do danego kraju),
    6. ewentualne dodatkowe ubezpieczenie na czas pobytu zagranicznego (wysokość składki do ustalenia na etapie planowania podróży)
  3. Do zrealizowania mamy: 8 wyjazdów jak w punkcie 1a na łączną liczbę 112 dni oraz 4 wyjazdy jak w punkcie 1b na łączną liczbę 52 dni. Wyjazdy nie mogą trwać krócej niż 7 dni oraz nie dłużej niż 28 dni. Ostateczna liczba dni wyjazdowych, jakie będą finansowana przez projekt zostanie podana wraz z ogłoszeniem wyników konkursu.
  4. Dofinansowanie zostanie przyznane w trybie konkursu. Podstawą oceny zgłoszeń będą informacje przekazane w formularzu zgłoszeniowym (link na dole ogłoszenia). Oceny zgłoszeń dokona dyrekcja Instytutu Psychologii UG. W przypadku wpłynięcia zgłoszenia któregoś z członków komisji, będzie ono oceniane wyłącznie przez pozostałych członków komisji. Na podstawie zdobytych punktów, zgłoszenia zostaną uszeregowane w ranking. 8 zgłoszeń z najwyższą punktacją na wyjazdy jak w punkcie 1a oraz 4 zgłoszenia na wyjazdy jak w punkcie 1b zostaną sfinansowane.
  5. Dopiero po zamknięciu listy finansowanych wyjazdów zostaną zweryfikowane pożądane długości pobytów: w przypadku, kiedy liczba dni wyjazdowych zakwalifikowanych zgłoszeń przekroczy zakładaną liczbę dni wyjazdowych, wszystkie zgłoszenia zostaną skorygowane proporcjonalnie, a osoby zakwalifikowane do sfinansowania wyjazdu zostaną poinformowane ile dni wyjazdowych sfinansuje projekt ProUG. Gdy liczba proponowanych dni wyjazdowych będzie niższa, komisja konkursowa postara się zorganizować finansowanie kosztu podróży kolejnej osoby (lub osób) aby wykorzystać limit dni wyjazdowych.
  6. Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 marca 2022 roku
  7. Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: 15 marca 2022 roku
  8. Nieprzekraczalny termin rozliczenia wyjazdu (zakończenie wyjazdu ORAZ dostarczenie dokumentacji rozliczającej koszty): 30 września 2022 roku

Link do formularza zgłoszenia wniosku: www.profitest.pl/s/45690/x3XVyyBX