PILNE: zbiórka na zakup leków dla studenta UG chorego na mukowiscydozę

O czym myślicie lub myśleliście w wieku 23 lat? O studiach, pasjach, planach na przyszłość? A gdyby te wszystkie plany miały się za rok skończyć?

Adam jest studentem UG i synem pracowników naszego Wydziału. Jego plany ogranicza walka ze śmiertelną chorobą. Niedawno pojawiła się nadzieja na jej pokonanie dzięki lekowi, który niestety nie jest refundowany w naszym kraju.

Marzenie Adama o normalnym życiu ma szansę się spełnić, jeśli znajdzie się dość ludzi, którzy dorzucą przysłowiowy grosz na kosztowną terapię. Niech to będzie choćby wartość kawy ze Starbucksa.

Jeśli możecie, wesprzyjcie zbiórkę:

Możecie także przekazać 1% podatku na:
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą o/Gdańsk, KRS: 0000342412 z dopiskiem: ADAM TOBIS

lub darowiznę na leczenie i rehabilitację:
konto PTWM o/Gdańsk - 26 1160 2202 0000 0000 5464 4607 z dopiskiem: ADAM TOBIS

Adam Tobis

Data publikacji: piątek, 21. Styczeń 2022 - 12:45; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 24. Styczeń 2022 - 08:41; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz