Koło

Experior

Koło Badań Psychologicznych "Experior" w dniu 13 listopada uzyskało wyróżnienie w kategorii StRuNa-Media 2021 w ramach Ogólnopolskiego Konkursu StRuNa 2021 dla najlepszych kół naukowych w Polsce organizowanego przez Studencki Ruch Naukowy pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Było to jedyne wyróżnienie w kategoriach podmiotowych dla Koła z Województwa Pomorskiego. Jest to też czwarte wyróżnienie/nagroda w tym konkursie za działalność Koła w ostatnich latach: poprzedziły je Pierwsza Nagroda dla Koła Roku 2018 oraz dwukrotne wyróżnienie dla Opiekuna Koła w latach 2017 i 2020.

Paweł Atroszko

dr Paweł Atroszko - opiekun Koła

Data publikacji: czwartek, 18. Listopad 2021 - 13:51; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Listopad 2021 - 14:10; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz