fbpx Kurs dokształcający Podstawowe kategorie politologii | Wydział Nauk Społecznych

Kurs dokształcający Podstawowe kategorie politologii

Zapraszamy na kurs dokształcający Podstawowe kategorie politologii skierowany do studentek i studentów kierunków prowadzonych w Instytucie Politologii WNS UG. Celem kursu jest uporządkowanie, poszerzenie i utrwalenie wiedzy dotyczącej podstawowych problemów z zakresu studiowanej dziedziny. Zakładamy, że kurs będzie szczególnie pomocny dla tych studentek i studentów, którzy nie ukończyli studiów pierwszego stopnia na kierunkach politologicznych. Kurs będzie mieć formę konwersatoriów (30 godzin), które poprowadzi mgr Emil Kwidziński. Uczestnicy otrzymają certyfikat instytutowy poświadczający udział w kursie.

Kurs odbywać się będzie w formie online.

Więcej informacji: emil.kwidzinski@phdstud.ug.edu.pl

Zgłoszenie uczestnictwa w kursie prosimy przesyłać na: politologia@ug.edu.pl (z dopiskiem w temacie: "kurs dokształcający"

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Katarzyna Leokajtis-Glanc
Treść wprowadzona przez: Katarzyna Leokajtis-Glanc