fbpx Bezpłatne szkolenie z prawa autorskiego dla studentów i doktorantów 09.03.2021 | Wydział Nauk Społecznych

Bezpłatne szkolenie z prawa autorskiego dla studentów i doktorantów 09.03.2021

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej oraz Gazeta Uniwersytecka zapraszają wszystkich studentów i doktorantów na bezpłatne szkolenie z prawa autorskiego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym jest plagiat, jak należy cytować autorów, czy można fotografować slajdy podczas wykładów oraz jak chronić swój wizerunek w Internecie, zapisz się na szkolenie.

Prelegentką będzie dr Małgorzata Węgrzak, radca prawny i adiunkt na WPiA UG. Prowadzi szkolenia i seminaria z prawa autorskiego z kraju i za granicą. Jej zainteresowania badawcze obejmują problematykę prawa własności intelektualnej i prawa ochrony dziedzictwa kultury.

Termin: 09.03.2021r.

Zgłoszenia przyjmowane są do 08.03.2021r. na adres: kacper.wisniewski@ug.edu.pl