Program ERASMUS

Informuję o możliwości ubiegania się o wyjazd na przynajmniej jeden semestr studiów za granicą w ramach wymiany akademickiej, będącej częścią programu ERASMUS +.

Studenci zainteresowani uczestnictwem w programie muszą być zarejestrowani na studiach licencjackich, magisterskich lub doktoranckich przy Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UG. O stypendium mogą również starać się studenci, którzy w latach ubiegłych skorzystali już z możliwości wyjazdu w charakterze studenta ERASMUSA.

Studenci Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej mogą uczestniczyć w wymianie na uniwersytetach, z którymi podpisana została umowa na Wydziale Nauk Społecznych. Pełna lista uczelni partnerskich dostępna jest na stronie: https://wns.ug.edu.pl/nauka_i_rozwoj_wns/wspolpraca_miedzynarodowa/erasmus.

Warunkiem ubiegania się o stypendium jest dobra znajomość języka angielskiego lub innego, który jest językiem wykładowym wybranej uczelni.

Koordynatorką Programu ERASMUS w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej jest dr Klaudia Nowicka.

Kontakt: e-mai: klaudia.nowicka@ug.edu.pl, gabinet B425

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 3. Listopad 2021 - 20:16; osoba wprowadzająca: Marcin Połom Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. Listopad 2021 - 22:28; osoba wprowadzająca: Marcin Połom