PRAKTYKI ERASMUS W MALADZE

Tribeka Training Lab – firma z branży międzynarodowych projektów edukacyjnych z siedzibą w Maladze – poszukuje studentów z Polski zainteresowanych odbyciem praktyki zagranicznej w ramach stypendium Erasmus+.

Tribeka to agencja organizująca międzynarodowe praktyki zawodowe, kursy, seminaria i warsztaty. Przyjmujemy grupy z całej Europy, ale ogromna część uczestników naszych projektów to uczniowie i nauczyciele z Polski.

Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji: www.tribeka.es

Terminy praktyki do ustalenia, choć preferowane są miesiące wiosenne i jesienne. Minimalna długość ok. 2 miesiące.

Typowe obowiązki osoby na praktyce to:

• Pomoc przy przygotowaniu i organizacji dokumentacji związanej z projektami Erasmus+
  • Udostępnianie treści na profilach firmy w social mediach (Facebook, Instagram)
  • Pomoc w zadaniach administracyjnych (prezentacje, bazy danych, tłumaczenie krótkich tekstów)
  • Oprowadzanie uczestników po centrum Malagi i towarzyszenie podczas wyjść kulturowych i krajoznawczych (np. Museo Picasso, Caminito del Rey)
  • Wspieranie reszty ekipy w innych bieżących zadaniach

Wymagania:

• Znajomość angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Znajomość hiszpańskiego i/lub włoskiego będzie dodatkowym (dużym) atutem
  • Zamiłowanie do pracy z ludźmi, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Możliwość odbycia praktyki w ramach stypendium Erasmus+

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w języku angielskim lub hiszpańskim na adres: info@tribeka.es

Firma oferuje mnóstwo ścieżek rozwoju, miłą atmosferę pracy w międzynarodowym towarzystwie, świetną okazję do szlifowania języków obcych oraz możliwość zobaczenia wielu sławnych atrakcji Andaluzji.

Zapraszamy do współpracy – słoneczna Hiszpania czeka!

Załącznik Rozmiar
Ogłoszenie praktyki Tribeka 113.43 KB

Data publikacji: czwartek, 14. Grudzień 2023 - 13:54; osoba wprowadzająca: Paweł Kozielski Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Grudzień 2023 - 14:05; osoba wprowadzająca: Paweł Kozielski