Transmisja wykładu Tomasza Kudelskiego "Lęk separacyjny - perspektywa psychoanalityczna"

Instytut Psychologii oraz Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne serdecznie zapraszają na transmisję wykładu Tomasza Kudelskiego "Lęk separacyjny- - perspektywa psychoanalityczna". Transmisja odbędzie się 12.06.2019 w godz. 20.15-21.45 na Wydziale Nauk Społecznych, w auli S204.

Tomasz Kudelski – psychoanalityk szkoleniowy i superwizor PTPa, psychoterapeuta psychoanalityczny i superwizor PTPP, szkoleniowy analityk grupowy i superwizor IAG Rasztów. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą w prywatnej praktyce w Warszawie.

Data publikacji: środa, 12. Czerwiec 2019 - 10:43; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 12. Czerwiec 2019 - 10:43; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny