Transmisja wykładu Hanny Leszczyńskiej-Konen pt. "Gdy wstrzemięźliwość analityka jest zagrożona"

Instytut Psychologii i Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne zapraszają na transmisję wykładu Hanny Leszczyńskiej-Konen pt. "Gdy wstrzemięźliwość analityka jest zagrożona". Wykład odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia 2019 w godz. 10.30-12, a jego transmisja w tym samym czasie odbędzie się w auli S204.

Hanna Leszczyńska-Koenen – ukończyła studia na Wydziale Historii University of Sussex w Anglii i Wydziale Psychologii w Heidelbergu. Szkolenie psychoanalityczne odbyła w Sigmund Freud Institut we Frankfurcie nad Menem. Od 1991 roku pracuje jaka psychoanalityczka we własnym gabinecie we Frankfurcie. Od lat prowadzi superwizje i seminaria  w Instytucie Psychoanalitycznym we Frankfurcie i w Mainz. Jest również terapeutką szkoleniową dzieci i młodzieży w Anna Freud Institut.

Data publikacji: poniedziałek, 1. Kwiecień 2019 - 13:23; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. Kwiecień 2019 - 13:23; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny