Zapraszamy na wystawę w GALERII 301 PHOTOMEDIA+

Zapraszamy na wystawę w GALERII 301 PHOTOMEDIA+ w Gdańsku, na Uniwersytecie Gdańskim, Wydział Nauk Społecznych

Wystawa zatytułowana „Studenci INSTYTUTU SZTUK PIĘKNYCH WYDZIAŁU 
SZTUKI UNIWERSYTETU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO pozdrawiają Studentów 
Wydziału Nauk Społecznych UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO”

Plakat wystawy

Wystawa prezentuje prace studentów z Pracowni Projektowania Graficznego, prowadzonej przez dr hab. Jarosława Bujnego prof. UWM. Na wystawie można zobaczyć efekty podstawowych ćwiczeń autoportretowych z  pierwszego roku na poziomie licencjackim, jak i również dyplomy licencjackie identyfikacji wizualnych do gier planszowych i komputerowych.

Warto obejrzeć plakaty zaprojektowane do trzech tematów: Cancel Culture, Pojęcia i Typography storytelling, które były efektem współpracy z uczelniami w Polsce. Szereg plakatów prezentowanych na wystawie uzyskało wyróżnienia i były w finałach międzynarodowych  konkursów w Polsce i Indiach.

Otwarcie wystawy 15 grudnia 2025

Wystawa trwa od 16 grudnia 2025 do 06 lutego 2026

UNIWERSYTET GDAŃSKI / WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH 
GALERIA 301 PHOTOMEDIA+     Gdańsk, ul.  J. Bażyńskiego 4

projekt plakatu tytułowego: Mateusz Szabłowski, student 2 roku ISP 
kurator wystawy; dr hab. Karolina Aszyk prof. UG, we współpracy z dr hab. Jarosławem Bujnym prof. UWM.

Zapraszamy z radosnym okrzykiem: hip hip Hurrra!, Studenci ISP pozdrawiają swoich kolegów z UG!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 14. Styczeń 2026 - 20:31; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: środa, 14. Styczeń 2026 - 20:32; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak