Dzieci w sztuce - dziecko jako motyw sztuki, dziecko jako odbiorca sztuki

W dniach 4 czerwca do 24 czerwca w Instytucie Pedagogiki odbędzie się wystawa pod tytułem: "Dzieci w sztuce - dziecko jako motyw sztuki, dziecko jako odbiorca sztuki". Wystawa przygotowana przez studentów I roku studiów jednolitych magisterskich Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, w ramach treści przedmiotu Wiedza plastyczna dla wczesnej edukacji. Prowadzonego przez dr hab. Annę Wasilewską, prof. em. AMW. Moja wystawa: "Dzieci się bawią czyli o folklorze dziecięcym - wypowiedź ikoniczno- językowa".  Wernisaż odbywa się w ramach seminarium naukowego, organizowanego przez dr Alicję Komorowską - Zielony.

Data publikacji: środa, 5. Czerwiec 2024 - 12:52; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch Ostatnia zmiana: środa, 5. Czerwiec 2024 - 13:10; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch