Mikołaj Grabowski laureatem Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka za artykuł "Wieczna wojna w Ziemi Obiecanej"

15 maja 2024 r. w Krakowskim Forum Kultury odbyła się uroczysta XIII Gala Finałowa Konkursu Nagroda Młodych Dziennikarzy. Jeden z naszych studentów i dziennikarz redakcji CDN Mikołaj Grabowski został laureatem w kategorii Debiut Publicystyczny. Nagroda została przyznana za artykuł "Wieczna wojna w Ziemi Obiecanej". Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Z artykułem nt. wojny między Izraelem a palestyńskim Hamasem autorstwa Mikołaja Grabowskiego można zapoznać się na stronie redakcji CDN: https://cdn.ug.edu.pl/105087/wieczna-wojna-w-ziemi-obiecanej/. Zapraszamy do lektury!

Konkurs Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka powstał na cześć przedwcześnie zmarłego studenta dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie – Bartka Zdunka. Fakt, iż sam nie miał okazji pokazać światu swego ogromnego talentu, zainspirował pomysłodawców do stworzenia projektu, który umożliwiłby innym młodym dziennikarzom rozgłos i zasłużone uznanie.

Data publikacji: czwartek, 30. Maj 2024 - 20:04; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: czwartek, 30. Maj 2024 - 20:07; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak