Gdańskie Kolokwia Psychologiczne Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na wykład Prof. Dr. Nicoli Baumann "Promoting Self-Regulation through Affective Shifting"

Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na wykład pod tytułem: "Promoting Self-Regulation through Affective Shifting" Pani Prof. Dr. Nicoli Baumann w dniu 20.05.2024 Godzina 13.15-14.45 Aula S205.

Nicola Baumann jest profesorem zwyczajnym na Uniwersytecie w Trewirze, Niemcy. Doktorat z psychologii uzyskała na Uniwersytecie w Osnabrück, Niemcy. Jej badania w zakresie samoregulacji, samodeterminacji i motywacji nieświadomej integrują elementy psychologii osobowości, motywacyjnej, poznawczej i społecznej. Prace prof. Baumann są zakorzenione w Teorii Interakcji Systemów Osobowościowych (Personality Systems Interactions; Kuhl, 2000, 2001). Oprócz osiągnięć naukowych, pracuje jako psycholog praktyk i aktywnie działa na rzecz dialogu między światem nauki a praktyką.

Załącznik Rozmiar
Plakat 221.79 KB

Data publikacji: wtorek, 14. Maj 2024 - 14:59; osoba wprowadzająca: Michał Benikas Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Maj 2024 - 15:04; osoba wprowadzająca: Michał Benikas