XI Konferencja Studencka Dzień Pedagoga Specjalnego

Konferencja naukowa organizowana przez KNSPS PORTA UG odbędzie się 15 maja na terenie Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Tematem tegorocznej konferencji jest „W(y)łączeni – inkluzja społeczna Osób z Niepełnosprawnościami”. Część wykładowa rozpocznie się o godzinie 9:00 w Auli S203. Konferencję otworzą władze Wydziału Nauk Społecznych, Instytutu Pedagogiki oraz Zakładu Pedagogiki Specjalnej. W krótkich prelekcjach swoją wiedzą podzielą się specjaliści z zakresu pedagogiki specjalnej oraz samorzecznicy. Wśród zaproszonych gości znajdują się między innymi: trenerki pracy – Pani Alicja Pomian oraz Pani Weronika Pieniaszek – BIZON PSONI Gdańsk, L’Arche Gdynia,  Pani Magdalena Popowska-Bracka – ECEKON, Pani Monika Gołubiew-Konieczna, a także zaprezentują się uczniowie ze Szkoły Przysposabiającej do Zawodu nr 2 w Gdyni z wystawą pod tytułem „Maski Pana Boga”. Część wykładowa kończy się o godzinie 14:00.

O godzinie 15:00 rozpoczną się warsztaty organizowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacja „Sprawni Inaczej” pod tytułem „Taniec włączający”.  Zapisy na warsztaty oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują na stronie PORTY: https://www.facebook.com/portaug/

Serdecznie zapraszamy do wspólnego celebrowania Dnia Pedagoga Specjalnego!
Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Specjalnej PORTA UG

Załącznik Rozmiar
Harmonogram 2.28 MB

Data publikacji: wtorek, 14. Maj 2024 - 14:42; osoba wprowadzająca: Michał Benikas Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Maj 2024 - 14:52; osoba wprowadzająca: Michał Benikas