Gdańskie Kolokwia Psychologiczne: wykład Prof. Dr. Nicoli Baumann "Promoting Self-Regulation through Affective Shifting"

Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na wykład pod tytułem "Promoting Self-Regulation through Affective Shifting" w dniu 20.05.2024 o godzinie 13:15- 14:45 w Auli S205

Prof. Dr. Nicola Baumann

Nicola Baumann jest profesorem zwyczajnym na Uniwersytecie w Trewirze,Niemcy. Doktorat z psychologii uzyskała na Uniwersytecie w Osnabrück, Niemcy.

Jej badania w zakresie samoregulacji, samodeterminacji i motywacji nieświadomej integrują elementy psychologii osobowości, motywacyjnej, poznawczej i społecznej. Prace prof. Baumann są zakorzenione w Teorii Interakcji Systemów Osobowościowych(Personality Systems Interactions; Kuhl,2000, 2001).

Oprócz osiągnięć naukowych, pracuje jako psycholog praktyk i aktywnie działa na rzecz dialogu między światem nauki a praktyką.

Załącznik Rozmiar
plakat 221.79 KB

Data publikacji: wtorek, 14. Maj 2024 - 09:36; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Maj 2024 - 11:19; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch